Bang & Olufsen odhalil nová Beoplay E8: zdokonalený zvuk v kompaktnější konstrukci

4
Bang & Olufsen odhalil nová Beoplay E8: zdokonalený zvuk v kompaktnější konstrukci
  • Nechybí Bluetooth 5.1 ani podpora aptX nebo AAC
  • Výrobce slibuje celkovou výdrž až 35 hodin
  • Na jedno nabití vydrží samotná sluchátka až 7 hodin přehrávání

Společnost Bang & Olufsen dnes představila nejnovější generaci plně bezdrátových sluchátek Beoplay E8, která oproti svému předchůdci nabízí kompaktnější konstrukci a vylepšený zvukový projev.

Mezi hlavní novinky třetí generace má patřit vysoce čistý zvuk během poslechu hudby a také během telefonních hovorů, zvýšené pohodlí při nošení a delší výdrž na nabití. Inženýři společnosti Bang & Olufsen s pomocí 3D-modelingu zajistili, aby sluchátka ideálně padla různým tvarům a velikostem ušních boltců. Velikost každého sluchátka byla zredukována o 17 % a hmotnost nyní činí 5,8 gramů na jedno sluchátko.

B&O Beoplay E8 3rd Generation

Celková výdrž až 35 hodin na nabití znamená zlepšení oproti předchozímu modelu, v řeči čísel konkrétně o 119 %. Samotná sluchátka se mohou pochlubit výdrží až 7 hodin. O nabití se postará prémiové nabíjecí pouzdro z kůže. Nechybí také možnost bezdrátového nabíjení, třeba rovnou ze smartphonu. Nabití sluchátek navíc nezabere více než dvě hodiny.

Bang & Olufsen také zdvojnásobil počet mikrofonů ze dvou na čtyři, aby bylo dosaženo co nejlepší kvality zvuku během telefonních hovorů. Čtyři mikrofony přinesou lepší přenos mluveného slova volajícího a preciznější potlačení okolního hluku. Větší počet mikrofonů také zajistí vylepšenou funkci „Transaperency Mode“, která umožní naslouchat svému okolí pomocí jednoho klepnutí na sluchátko.

B&O Beoplay E8 3rd Generation

Implementace nového bassreflexu umožňuje proudění vzduchu dovnitř a ven z akustické komory. To umožňuje reproduktorům uvnitř Beoplay E8 volnější pohyb, což má za následek vylepšenou prezentaci basů. Uživatelé si také mohou stáhnout aplikaci Beoplay App, která jim umožní nastavit zvuk pomocí ekvalizéru ToneTouch jednoduchým posunem mezi čtyřmi kategoriemi. Výsledné nastavení pak lze uložit a využít při vhodných příležitostech.

B&O Beoplay E8 3rd Generation

Beoplay E8 třetí generace nabídnou také pokročilé technologie, mezi které patří například konektivita Bluetooth 5.1, která zajistí rychlé spárování sluchátek a bezproblémový přenos přehrávané hudby. Energetická náročnost na baterii je navíc udržována na minimu. Nechybí ani kodeky AAC a aptX, které zajistí čistý zvuk pro uživatele s operačními systémy iOS i Android. Pokud vás sluchátka Beoplay E8 3rd Generation zaujala, můžete si je koupit již v průběhu února (u vybraných prodejců) za cenu 9 000 Kč.

Diskuze ke článku
Placek Zatvardło
I ty jeden bohaterze Applym jest do korzenia dalekiego!
Josef
Pěkný sluchátka, cena ok vzhledem ke kvalitě

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze