mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Surface Phone stále v nedohlednu, obrázky byly falešné (aktualizováno)

autor:
, vydáno:

Microsoftu to s mobilními telefony nikdy příliš nevycházelo a ani poslední roky se nenesou v jiném duchu. Stále však všechny své uživatele ubezpečuje, že na mobilní platformu nehodlá zanevřít a z části mu to i jistě lze věřit. Snaha by pak měla vyvrcholit Surface Phonem. Současné úniky však bohužel budoucí model nezachycují.

Aktualizováno 30. 12. 2016

Nedlouho po včerejší informaci o obrázcích Surfacu Phonu přichází, jako již tradičně, vystřízlivění. Na obrázcích níže se může nacházet v lepším případě starší prototyp Microsoftu, neboť design připomíná styl Lumií. O budoucí Surface Phone však s největší pravděpodobností nejde, neboť logo Carl-Zeiss se na fotoaparátu telefonů již od roku 2013 nepoužívá.

Původní článek z 29. 12. 2016

Microsoft

Microsoft v nedávném rozhovoru všechny ujistil, že s mobilními Windows 10 Mobile nadále počítá, avšak pouze chce na trhu zaujmout jiným způsobem, než jakým to dělá většina konkurence. Tato slova může potvrzovat oznámení Microsoftu a Qualcommu, že procesory řady Snapdragon budou moci pohánět i zařízení s klasickými Windows 10. Teoreticky je tu tak naděje i pro případné mobilní telefony. Již roky se také spekuluje o Surface Phonu, který by měl být pomyslným vrcholem snažení Microsoftu a současně ukázkou toho nejlepšího. Jenže o takovém telefonu už se spekuluje dobré čtyři roky a mnozí z vás v něj možná už nevěří.

TIP! Windows 10 poběží na budoucích procesorech od Qualcommu

Surface Phone Surface Phone Surface Phone Surface Phone Surface Phone
Možná podoba Surface Phonu

Nyní se však na čínské sociální sítě Weibo opět objevily rendery, na kterých má být tento telefon zachycen. Design pozvolna navazuje na poslední Lumie a zaujmout může také vůbec poprvé viděný nápis Surface Phone na zadní straně zařízení. Z obrázků lze odvodit také zřejmé dva reproduktory na zadní straně, senzorová tlačítka pod displejem či zachování hardwarové spouště fotoaparátu. Stále je nicméně nutné brát úniky se značným nadhledem.

Zdroje: nokiapoweruser.com, phonearena.com

Tagy článku: ,

Související články

Microsoft připravuje Surface Book 2: bez konvertibility a levnější | vydáno
3
Příští možný tah Microsoftu? Skládací Surface Phone | vydáno
33
Microsoft Surface Book nyní koupíte i na českém trhu | vydáno
17

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Zdravim - počítanie k téme na mojom blogu http://techblog.sk/windows-mobile-rok-2017-vzostup-pad-uplne-dno/ Techblog
Proč používáš slova a obraty, jejichž význam neznáš? Proč?
Zdravím, pojďme si situaci rozebrat a řešit ji. Je dosti schůdné a zavádějící psát, že nápis Carl Zeiss se neužívá už od roku 2014. To je sice pravda, a je to i fakt, avšak tento fakt neovlivnuje to, zda bude na Surface Phonu napis Carl Zeiss či nebude. Jaká je spojitost mez tím, že se nepoužívá a dle mobilenet.cz ani nebude? Žádná. Je to pouze jejich názor avšak ne pravdivá věc. Mohu říci, že z vlastních zdrojů vím, že tento render je dosti podobný prototypu. To zda nápis na Surface Phonu bude, či nikoliv věštit nebudu, ale redakce by si měla začít zjištovat dostupné informace a n= zde lhát jak nějaký bulvár. mi.bra
S aplikacemi pochodíš bez potíží, jen je nenakradeš bokem jako na Androidu, to je rozdíl. htcjirka
Suhlasim mam s7 edge a WM10 ani zdaleka nie je taky rychly , to su casy davno minule ked WM 8 bol super optimalizovany a bol rychlejsi ako v tej dobe laggujuce androidy , ale od tej doby sa aj android posunul a nie je anj na slabsich telefonoch taky pomaly. Peter
L950XL můžu vřele doporučit. Super výkon, skvělé foto, s Display Dockem velice zajímavá kombinace a za dané peníze je to supr kauf. Ondras
Dakujem za všetky postrehy :) Lukáš
Nevím, k čemu by mi to bylo. Na mobilu potřebuji používat mobilní aplikace, a s tím u Windows nepochodím. maser
30K je moc, ale pokud nekdo udela pocitac ve velikosti telefonu s funkci telefonovani navic, tak jsem ochoten dat 20K. V soucasne dobe pouzivam Android a tato parodie na OS me stve cim dal vic, pokud MS opravdu vytvori pouzitelne Windows x86 na ARM a da to do Surface Phone, tak jsem ochoten zainvestovat, ikdyz 30K coz je cca. cena herniho PC nebo notasu se mi zda prehnana. Redmarx
Rychlejší je o něco čtečka ale spolehlivost je na straně duhovky, co mám své zkušenosti. Allname

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 44 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

9Apple akademie: jak prodloužit výdrž iPhonu?
vydáno |
Michal Marek
| článek
iPhone je, podobně jako další moderní smartphony, mimořádně výkonný a chytrý. Inteligentní funkce ovšem často vyžadují využívání různých senzorů, připojení k internetu i třeba zjišťování polohy, což je náročné na energii a uživatel brzy zjistí, že za výkon a funkčnost smartphonu platíme svou cenu – telefony musíme prakticky denně nabíjet.
9Retro: Sony Ericsson T610 – švédsko-japonská legenda
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Celou jednu dekádu fungovalo spojení švédského Ericssonu s japonským Sony. Během této nezanedbatelné doby jsme se dočkali hned několika povedených telefonů, které se nesmazatelně zapsaly do mobilní historie. Bezpochyby se mezi ně řadí také kultovní Sony Ericsson T610, který před téměř 15 lety zaujal vzhledem i výbavou.