Aplikace 2GIS s mapovými podklady Prahy je nově i pro Windows

3

Známá aplikace 2GIs, která nabízí geoinformační systém našeho hlavního města Prahy včetně 3D mapy, se nově dostává na v pořadí již čtvrtý operační systém, kterým je Windows Phone od Microsoftu.

2GIS

S příchodem na systém Windows Phone je aplikace 2GIS podporována všemi hlavními operačními systémy – včetně Androidem, iOS a BlackBerry. Kromě toho je 2GIS dostupný také online pro webové prohlížeče i jako desktopová verze pro PC.

„Našim zákazníkům chceme tímto krokem vyjít vstříc a poskytovat jim přesné a informace z hlavní metropole dostupné na jakémkoliv zařízení,“ uvedl Jan Vališ, ředitel společnosti 2GIS. Všechny výhody informačního systému 2GIS nyní mohou ocenit i uživatelé mobilních zařízení s operačním systémem Windows Phone.

Aplikace 2GIS

Mezi hlavní výhody aplikace 2GIS patří možnost využívat mapu v off-line režimu, tedy bez připojení k internetu, a detailní a neustále aktuální informace. O to se stará vlastní call centrum, které kontaktuje organizace a informace ověřuje a doplňuje. Mapy jsou aktualizovány denně, stejně tak jako online verze, update samotné aplikace probíhá jednou měsíčně.

Stáhnout 2GIS

Google Play (zdarma) App Store (zdarma) BlackBerry World (zdarma)

Verzi pro Windows Phone stáhnete z Microsoft obchodu.

Zdroj: Tisková zpráva 2GIS

Diskuze ke článku
Velda
Tak to je skutečně příkladné pokrytí operačních systémů.
mirek
A kde jsou ted hejtri kteri porad rikaji ze aplikace ma jenom ios a android, co? Radeji zalezli.
mato
Súhlasím, veľmi pekne spravené. Ale appka pre BlackBerry už nebola od začiatku roka aktualizovaná. :-/

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze