Ambiciózní Honor. Vlajková loď Magic překoná modely Huawei řad Mate a P

1
Ambiciózní Honor. Vlajková loď Magic překoná modely Huawei řad Mate a P
Fotografie: Ioannis Papadopoulos, mobilenet.cz
  • S tvrzením přišel George Zhao, generální ředitel Honoru
  • Vlajkový model by měl například pracovat s procesorem Snapdragon 888

O značce Honor bychom měli v letošním roce opravdu hodně slyšet. Poté, co došlo k definitivnímu oddělení od Huawei, což představoval prodej loni na podzim, se může Honor opět zhluboka nadechnout. Smělé plány nyní potvrdil i George Zhao, generální ředitel firmy. V rozhovoru pro qq.com například uvedl, že Honor vede jednání s AMD a Intelem a dále dalšími dvěma americkými společnostmi, vše v rámci příprav nové generace notebooku Honor MagicBook.

Ještě zajímavější tvrzení Zhao namířil směrem k telefonům. Uvedl, že vlajková loď řady Honor Magic by měla být lepší než špičkové kousky Huawei řady P a řady Mate. Konkrétní však samozřejmě nebyl. Spekuluje se však, že nový kousek řady Magic má nabízet například procesor Snapdragon 888.

Generální ředitel Honoru však dodal, že budoucí zařízení by měla těžit především z toho, že se již nemusí spoléhat pouze na Huawei, ale mají v podstatě volné ruce při vyjednávání nejen s Qualcommem, ale také s Googlem. Letošní rok by tak mohl napovědět, jakým směrem se Honor vydá.

Související články
Diskuze ke článku
Jan Kasik
Jan Kasik
článek o prdu,
měl, možná, jedná s někým, mohl by, možná, s tvrzením přišel
To ten Honor vážně zaplatí, aby se něj nezapomělo?

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze