Alza otevřela nové servisní středisko pro Samsungy

18

Velkoprodejce Alza dnes slavnostně představil nové servisní středisko, které se bude starat o opravy zařízení značky Samsung. Středisko naleznete v areálu Pražské tržnice, kde se rovněž nachází centrální pobočka Alzy. Samotné středisko se nachází mimo hlavní budovu, hledat jej můžete v hale číslo 26.

Samsung

Alza dnes slavnostně otevřela nové servisní středisko pro produkty značky Samsung, které bude pod taktovkou společnosti VSP DATA a.s. Na dnešní oficiální otevření dorazil i Hun Lee, prezident Samsung Electronics Czech and Slovak. Servisní středisko se nachází v hale číslo 26, tedy v TechZone prodejce Alza, která se nachází mimo hlavní budovu. Středisko se bude vyznačovat především rychlostí, většinu oprav zde servisní technici zařídí během 1 až 2 hodin nebo na počkání.

TIP: Samsungy Galaxy S8 na dalších fotografiích (39× aktualizováno)

Nové servisní středisko Samsung

Servisní středisko se rovněž specializuje také na AV techniku, další zařízení od Samsungu budou opravena rovněž, ale za delší časový úsek. Pokud patříte mezi vlastníky Samsungu Galaxy S7, holešovické středisko je rovněž svozové místo pro přednostní opravy.

Prostory střediska se nesou v moderním duchu, zákazník může využít útulného posezení, ve kterém si dobije i svůj smartphone.

Diskuze ke článku
MarekN
Jestli je to náhrada či konkurence za nejodpornější servis v ČR Britex, tak hurá. Já jsem si vždy vybíral telefon který nepůjde v záručním servisu na Britex. Mám s tou firmou jen ty nejhorší z nejhorších zkušeností a několik let za sebou a to také potvrzují i jiní lidé.
Pesedm
Návštěvy se bát nemusíte. V každém roku místnosti je ruční hasící přístroj.

To Vám takhle jednou z rána, ozvala se velká rána.
Když hořely domy, ulice, stříkal vodou, stříkal z hadice.
Každý jiný by se položil, druhého dne by se nedožil, ale hasič náš, ten vůbec neváhal.
Milan
Britex jsou sice podvodnici a zloradi, ale Samsung ma u me utrum! S2, S4 naprosto v pohode...S6 sla po 8 mesici do sveta vadny display , S7 edge se vypinal a restartoval prachy zpet! A posledni v zaloze Note 7 ...... ani na nej nedoslo.
Ted babo rad....Oneplus 3T nebo Pixel....

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze