Vyrazte do prodejny T-Mobile v Praze na Chodově a pobavte se s robotem Pepper T-Dee

2
Vyrazte do prodejny T-Mobile v Praze na Chodově a pobavte se s robotem Pepper T-Dee
  • T-Mobile chce zpříjemnit zákazníkům návštěvu jeho poboček prostřednictvím robota od SoftBank Robotics
  • Svoji misi pobavit zákazníky zahájí v prodejně v Praze na Chodově
  • Současně mluví anglicky a je zatím dostupný se základní znalostí češtiny
  • T-Mobile nicméně slibuje, že plně lokalizovaná verze schopná vést plnohodnotný dialog v češtině nejenom prostřednictvím tabletu, ale i hlasem dorazí během začátku příštího roku

T-Mobile je první operátor v České republice, který do svého týmu přibral humanoidního robota Peppera od SoftBank Robotics. Pepper T-Dee začíná dnes, 6. prosince, a své první týdny stráví v prodejně v Praze na Chodově, kde jeho hlavním úkolem bude bavit zákazníky a zpříjemňovat jim čas strávený na prodejně. Zákazníci se s Pepprem T-Dee dorozumí hlasem i pomocí tabletu, který má umístěný na hrudi. Pepper T-Dee je schopný rozeznat obličeje a také až pět základních lidských emocí. Podle toho pak přizpůsobí svou komunikaci, člověka může rozveselit vtipem, zahrát si s ním hru nebo se mohou společně vyfotit. Svou konstitucí připomíná osmileté dítě, měří skoro 130 centimetrů a váží necelých 30 kilogramů.

Mluví anglicky a v České republice je zatím k dispozici se základní znalostí češtiny. To se ale brzy změní. Zákazníci T-Mobile se na Peppera T-Dee mohou exkluzivně těšit v plně lokalizované verzi již na začátku příštího roku, kdy s nimi bude schopný vést plnohodnotný dialog v češtině nejenom prostřednictvím tabletu, ale i hlasem.

Diskuze ke článku
japonec
s plechem nemluvím... :o)
Řezňýk
Zeptal bych se ho, proč mají tak drahé tarify, načež by se mu začalo kouřit z uší a exlodovala mu hlava, hahaha.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze