Vyhrajte tablet TCL NXTPAPER 11 v naší nové soutěži!

Vyhrajte tablet TCL NXTPAPER 11 v naší nové soutěži!
Fotografie: Ioannis Papadopoulos, mobilenet.cz
  • Již dnes můžete sledovat mobilecast #special, tentokrát na vlně s TCL
  • Podrobně se pobavíme o tabletu NXTPAPER 11
  • Startujeme v 16:00 hod., pořadem vás bude provázet Ioannis Papadopoulos a Jan Pospíšil

Jak už od nás víte, dnes startuje mobilecast #special, tentokrát na vlně s TCL. Podrobně si rozebereme tablet TCL NXTPAPER 11. Ten sází na displej se speciální úpravou, díky které připomíná povrch papíru. Na rozdíl od běžných tabletů s lesklou obrazovkou zde byl kladen důraz na co nejlepší čitelnost bez světelných odlesků, což se TCL skutečně povedlo. Ať už tak budete sedět v kanceláři s ostrou žárovkou nad vámi nebo na sluníčku, odlesky vás nebudou trápit.

Abychom vám sledování zpříjemnili, přímo v rámci mobilecastu #special proběhne i soutěž, soutěžní otázka padne právě v dnešním mobilecastu #special – ano, jinde se ji nedozvíte, tak nás nezapomeňte sledovat. Pokud na ni budete znát odpověď, stačí ji zanést do formuláře zde v článku a rázem se zařadíte do slosování o tablet TCL NXTPAPER 11. A to už je pořádná motivace, co myslíte?

Jak hrát a vyhrát?

  1. Budeme rádi za odběr na našem YouTube kanále!
  2. Sledujte mobilenet.cz na Instagramu.
  3. Dnes, tedy v úterý 3. 10. 2023 od 16:00 hod. sledujte náš pořad mobilecast na našem YouTube kanále, nebo přímo v článku na mobilenet.cz. V rámci pořadu vyhlásíme soutěžní otázku. Kdo nestihne živý přenos, na YouTube bude k dispozici, jako vždy, i záznam.
  4. Svou odpověď na soutěžní otázku vyplňte do formuláře (zde v článku).
  5. Počkejte si na slosování a vyhlášení vítěze, který bude kontaktován také e-mailem.

Soutěž probíhá od 3. 10. 2023 16:00 hod. do 20. 10. 2023 23:59 hod. Nezapomeňte si pročíst také kompletní kompletní pravidla soutěže, která naleznete zde. Správnou odpověď můžete hledat na stránkách společnosti TCL

Soutěžní formulář

Pokud se vám formulář neukazuje, využijte tento odkaz

Ať vám už žádná novinka neunikne! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!