Výběr telefonu podle konkrétních preferencí. Na co si dát pozor?

Výběr telefonu podle konkrétních preferencí. Na co si dát pozor?
8
  • Výběr nového telefonu není nikdy snadný
  • Chcete tlačítkový, fotosmartphone, tabletofon nebo seniorský telefon?
  • Pokud chcete vědět, na co si dát při výběru pozor, je tu náš průvodce

Známe to všichni. Téměř na každém kroku se nám někdo snaží vnutit konkrétní smartphone, protože je zkrátka nejlepší. I kdyby telefon perfektní opravdu byl, neznamená to, že musí být takový i pro vás. Nejde čistě jen o poměr cena/výbava, protože každý má jiné preference. Někdo chce základní tlačítkový telefon, který nabídne skvělou odezvu a vydrží týden bez nabíječky. Jiný zase prahne po odolném telefonu s moderním prostředím a kvalitním fotoaparátem. Další chce náhradu za digitální fotoaparát, přesto nechce utratit celou výplatu. Najít perfektní telefon právě je pak oříšek.

Proč? Různí prodejci sice člení svoji nabídku podle skupin, do kterých telefony spadají, málokde se ovšem dočtete, podle čeho je dobré se orientovat. Dnešní průvodce se bude snažit vysvětlit, na co si dát pozor, co hledat a podle čeho se orientovat v nejdůležitějších skupinách, které zákazníky zajímají. Rádci s konkrétními telefony pak přijdou později, stačí sledovat mobilenet.cz.

Výběr
Diskuze ke článku
anonym
pěkný článek, ale vážně tam chybí sekce, které by se věnovaly srovnání systému a výkonu
anonym
No a když nechci mobil se skleněnými zády se cteckou na zádech nebo bez audio Jacku a nechci poměr displeje 18:9 bez nastavby androidu bez foťáku umístěneho v rohu mobilu bez podobného vzhledu iphonu tak jak mam vybirat......? Chci aby podporoval pam karty aby to byl dusl sim ale ne hybrid aby mel celokovové tělo aby mel displej min 5,5 palce a streorepro ale nemel ramecky jako sony ale mel je tak 1-1,5cm Max. Nejnovější android ale aby nestal vic než 10 tis. Pokud možno v jiné barvě nez stříbrné zlaté a černé.... To neni proste výběr
anonym
A aby mel alespoň 3-4 gb tam 32-64 gb úložiště a hezky vzhled s hranatejsimi tvary třeba modre barvy a aby to nebyl xiaomi atd.... Tak co vybrat?
Max
Jen drobná poznámka. "aby jste" je špatný tvar. Správně je "abyste".

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze