Vodafone jako dárek nabízí zákazníkům neomezená mobilní data na měsíc zdarma

Vodafone jako dárek nabízí zákazníkům neomezená mobilní data na měsíc zdarma
Fotografie: Pixabay
  • Kdo si pořídí pevný internet, bude ho mít několik měsíců bezplatně, a to včetně rychlosti 1 Gb/s
  • Na tisícové slevy se mohou těšit zájemci o nový telefon, notebook, televizi nebo PlayStation

Prvním dárkem ze štědré kolekce jsou neomezená mobilní data na měsíc zdarma. Využít je mohou majitelé tarifů i předplacených karet s aktivním měsíčním datovým balíčkem. Kdo si chce dárek vyzvednout, může to udělat od 12. listopadu do 31. ledna 2021 na webu vodafone.cz/vanoce.

Zkrátka nepřijdou ani zákazníci tarifu Vodafone Neomezený, kteří už neomezená data využívají v rámci svého tarifu. V období 12. listopadu až 31. ledna nebude rychlost připojení zastropovaná na 10 Mb/s, ale každý si bude moci automaticky užít maximální rychlost, kterou technické parametry sítě umožní.

Pevný internet se stoprocentní slevou

Dalším z kolekce dárků je pevné internetové připojení zdarma na 3 měsíce pro všechny zákazníky, kteří si ho u Vodafonu pořídí. Dárek je dostupný prakticky pro všechny domácnosti, protože se týká nejen sítě bývalé firmy UPC včetně nejvyšší rychlosti připojení 1 Gb/s, ale i dalších partnerů Vodafonu, a tedy téměř všech druhů připojení.

Připravili jsme kolekci dárků, která lidem umožňuje trávit čas společně a být ve spojení, i když jsou od sebe třeba daleko. Zároveň tímto balíkem dáváme k dispozici všechny naše služby, které se hodí nejen o Vánocích, ale i před svátky nebo po jejich uplynutí, až se vrátíme do práce a děti do školy, případně částečně k on-line výuce. Jde proto o mobilní sítě, pevný internet, televizní zábavu i nabídku elektroniky. Vybere si určitě každý,“ říká Quique Vivas, viceprezident Vodafonu pro nefiremní zákazníky.

Vánoční videotéka

Udělat si vánoční pohodu kdykoliv a bez reklam umožní speciální videotéka, kde všichni zákazníci Vodafone TV (včetně tarifu Klasik, kde videotéka není pevnou součástí) najdou zhruba 50 oblíbených vánočních příběhů, filmů a pohádek. Některé klasické pohádky, jako Popelka a S čerty nejsou žerty, budou už dostupné i ve špičkové kvalitě obrazu – rozlišení 4K.

Vodafone - Vánoce 2020

Není potřeba se o nic starat, vánoční sekce se zobrazí automaticky a její obsah lze přehrávat opakovaně, nic navíc se neúčtuje. Filmy přibudou i zákazníkům UPC TV. Zároveň bude možné získat kanály televize HBO na 1 měsíc se 100% slevou, a to aktivací na telefonní lince nebo v prodejně Vodafonu. „Vodafone TV letos v Česku urazila obrovský kus cesty. Spustili jsme ji v březnu, v létě k ní připojili jako jediný operátor v zemi partnerskou službu Netflix a na podzim jsme nabídli první filmy v nejvyšším rozlišení 4K. Jsem přesvědčený o tom, že Vodafone TV je dnes nejlepším zdrojem televizní zábavy pro rodiny,“ dodává Quique Vivas.

Slevy nejen na mobilní telefony

Nechybějí ani vánoční slevy ve výši až 4 000 korun, a to třeba na telefony od společností Apple a Samsung. Slevy se ale týkají i dalších zařízení, jako jsou notebooky značek Lenovo a Acer nebo televizor Sony a herní konzole PlayStation 4. Radost z nového telefonu nepokazí jeho majiteli ani omylem rozbitý displej – platí tříměsíční záruka od nákupu, během které Vodafone displej bezplatně opraví. O těchto dárcích jsme vás už podrobně informovali před několika dny.

Vodafone - Vánoce 2020

A ještě něco navíc

I během Vánoc budou děti trávit čas na internetu. Rodiče, kteří jim chtějí dát volnost a přitom vědět, že jsou děti v pořádku a že třeba nenavštěvují nevhodné internetové stránky, mohou využít aplikaci Vodafone Family Security. Jen za 49 korun měsíčně je k dispozici až pro 6 zařízení. Díky kombinaci záruky na prasklý displej a Vodafone Family Security tak mají zákazníci jistotu, že je ochráněný jak samotný telefon, tak i bezpečnost dětí při jeho používání.

Přehled celé kolekce dárků a další informace jsou na webu vodafone.cz/vanoce.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze