mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Už více než 90 tisíc z vás odebírá mobilenet.cz na YouTube

autor:
, vydáno:

Ke konci roku 2016 dostal mobilenet.cz od vás, našich čtenářů a diváků, významný dárek. Náš YouTube kanál mobilenet.cz dosáhl 90 tisíc odběratelů a blíží se magické stovce. Děkujeme všem za váš zájem, podporu a můžeme slíbit jedno. V roce letošním se můžete na mobilenet.cz těšit na skutečně velké změny a novinky.

Mobilenet.cz

YouTube kanál mobilenet.cz rychle směřuje k velké metě 100 tisíc odběratelů na YouTube a koncem roku 2016 jsme se k ní díky vám významně přiblížili. Celkově máme již 91 tisíc odběratelů a přes 62 milionů zhlédnutí. Pokud nás ještě neodebíráte na YouTube a nechcete, aby vám unikly nejnovější mobilecasty, recenze her, telefonů, tabletů, wearables a notebooků, a spoustu dalších zajímavých videí, určitě si nás přidejte do odběrů.

Zajímá vás, jaká jsou naše historicky nejsledovanější a nejúspěšnější videa se stovkami tisíc zhlédnutí? Možná vás to překvapí. Kompletní seznam těch nejúspěšnějších naleznete opět na našem YouTube kanále. Ta nejsledovanější videa roku 2016 jsme vám pak představili nedávno.

Jste na sociálních sítích jako doma? Přidejte si nás! S mobilenet.cz jsme pravidelně aktivní na FacebookuTwitteru včetně Periscopu nebo Instagramu.

Roste i náš nový web fDrive.cz

fDrive.cz

Díky spuštění nového serveru fDrive.cz rychle roste i náš nový YouTube kanál s testy a zajímavostmi z oblasti elektromobilů, hybridů a technologií v autech.

Tagy článku: ,

Související články

Jaký byl #mobileDrink v Plzni? Soutěže, virtuální reality i Tesla | vydáno
8
mobilenet.cz před 5 lety: Porsche v redakci a sněhobílá Nokia | vydáno
1
Rok 2016 podle vás: podívejte se na ty nejzajímavější články | vydáno
2

přidat názor do diskuze

Vyberte službu pro přihlášení:
Google

Odpovědět na tento názor uživatele :

další zajímavé články na mobilenet.cz

recenzeRecenze hry Castle Creeps TD: povědomá, ale povedená
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Nepřátelé se na vás hrnou ze všech stran. Skřeti, trolové nebo proradní elfové. Jediné, co stojí mezi totálním zničením a armádou protivníků, jsou vaše schopnosti a několik obranných věží. Dovedete zvrátit výsledek na svoji stranu a přemoci vychytralé velitele v této povedené, ale mírně povědomé věžovce?
1Nové Samsungy Galaxy A3 (2017) a Galaxy A5 (2017) dorazí na český trh 3. února. Menší model bude za 8 999 Kč, větší model za 11 999 Kč. | | bleskově z Twitteru