mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Už více než 90 tisíc z vás odebírá mobilenet.cz na YouTube

autor:
, vydáno:

Ke konci roku 2016 dostal mobilenet.cz od vás, našich čtenářů a diváků, významný dárek. Náš YouTube kanál mobilenet.cz dosáhl 90 tisíc odběratelů a blíží se magické stovce. Děkujeme všem za váš zájem, podporu a můžeme slíbit jedno. V roce letošním se můžete na mobilenet.cz těšit na skutečně velké změny a novinky.

Mobilenet.cz

YouTube kanál mobilenet.cz rychle směřuje k velké metě 100 tisíc odběratelů na YouTube a koncem roku 2016 jsme se k ní díky vám významně přiblížili. Celkově máme již 91 tisíc odběratelů a přes 62 milionů zhlédnutí. Pokud nás ještě neodebíráte na YouTube a nechcete, aby vám unikly nejnovější mobilecasty, recenze her, telefonů, tabletů, wearables a notebooků, a spoustu dalších zajímavých videí, určitě si nás přidejte do odběrů.

Zajímá vás, jaká jsou naše historicky nejsledovanější a nejúspěšnější videa se stovkami tisíc zhlédnutí? Možná vás to překvapí. Kompletní seznam těch nejúspěšnějších naleznete opět na našem YouTube kanále. Ta nejsledovanější videa roku 2016 jsme vám pak představili nedávno.

Jste na sociálních sítích jako doma? Přidejte si nás! S mobilenet.cz jsme pravidelně aktivní na FacebookuTwitteru včetně Periscopu nebo Instagramu.

Roste i náš nový web fDrive.cz

fDrive.cz

Díky spuštění nového serveru fDrive.cz rychle roste i náš nový YouTube kanál s testy a zajímavostmi z oblasti elektromobilů, hybridů a technologií v autech.

Tagy článku: ,

Související články

Jaký byl #mobileDrink v Plzni? Soutěže, virtuální reality i Tesla | vydáno
9
mobilenet.cz před 5 lety: honba za tenkostí a první Xperia od Sony | vydáno
2
mobilenet.cz před 5 lety: Porsche v redakci a sněhobílá Nokia | vydáno
1

přidat názor do diskuze

Vyberte službu pro přihlášení:
Google

Odpovědět na tento názor uživatele :

další zajímavé články na mobilenet.cz

Nejen o HTC Vive s Peterem Frølundem (rozhovor)
vydáno |
Martin Pultzner
| článek
Získali jsme vzácnou příležitost vyzpovídat vysoce postaveného zástupce HTC z oddělení pro virtuální realitu, pana Petera Frølunda. Jak viceprezident HTC Vive pro Evropu hodnotí loňský start prodeje setu HTC Vive, v čem spatřuje výhody a nevýhody VR oproti AR a kde by chtěl vidět virtuální realitu za několik let? To vše a mnohem více se dozvíte v našem podrobném rozhovoru.