Třikrát a dost. Podvodníkům v Pokémon Go hrozí zrušení účtu

2
Třikrát a dost. Podvodníkům v Pokémon Go hrozí zrušení účtu
  • Společnost Niantic oznámila, jak bude postupovat proti podvodníkům v Pokémon Go
  • Při zjištění podvodu bude dvakrát varovat
  • Třetí varování již bude znamenat nevratné zrušení účtu

Pokémon Go je s námi již více než dva roky. Ačkoliv enormní zájem má již za sebou, nadále se těší stabilní hráčské základně. Stejně jako zřejmě u jakékoliv jiné hry, i v Pokémon Go se najdou nepoctiví hráči, kteří se snaží různými způsoby podvádět. Například používají tzv. falešnou GPS, se kterou se dostávají do míst, kam by se poctivě hrající uživatel dostal například až za několik desítek hodin. Niantic, vývojářství stojící za hrou Pokémon Go, proti těmto nečestným hráčům nadále bojuje a aktuálně zveřejnilo postup, který bude neúprosně praktikovat.

Jde v podstatě o třibodový systém varování. V případě, že dostanete první varování, se nic až tak vážného neděje. Hru budete moci nadále hrát, avšak například nenarazíte na vzácné pokémony a automaticky vás diskvalifikují ze soubojů. Tato omezení budou trvat sedm dní, následně vše vrátí do starých kolejí. Pakliže již však dostanete druhé upozornění, nebudete moci lovit pokémony po dobu 30 dní. V případě, že si stále budete myslet, jak jste Niantic obelstili, vysloužíte si třetí a konečně pozornění. To již znamená, že vám bude nenávratně zrušen váš účet. Niantic samozřejmě dodává, že je možné proti kterémukoliv upozornění odvolat, avšak ve svůj odhalovací systém nepoctivců Niantic věří.

Stáhnout Pokémon GO

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Diskuze ke článku
Prenkster
Konečně děkuji za to že se nám konečně bude hrát líp
Avatarka 63
Stáhla jsem si Pokemony na tablet,týden bez problémů,a dnes mi hru zablokovali na 30 dní bez udání důvodu.Nešvindlovala jsem,a tablet jsem měla jenom doma.Jak se bránit ? Nebo jak zjistit důvod ?

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze