mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Super Mario Run vyjde po dlouhém čekání pro Android

autor:
, vydáno:

Za sklonku loňského roku se vůbec poprvé dostal oficiálně Super Mario na mobilní telefony. Exkluzivitu si pro očekávanou hru zajistil Apple a doposud mohou hru hrát pouze majitelé iOS zařízení. Změna nastane vydáním verze pro Android v tomto týdnu.

Super Mario Run

V prosinci loňského roku vyšla hra Super Mario Run a mluvilo se o ní hodně. Ať už v souvislosti s rozporuplným herním modelem, kterým jsme se zabývali v naší recenzi, či o notně nadsazené ceně, kterou Nintendo vyšroubovalo na 10 dolarů. Část hry však bylo možné vyzkoušet zdarma a počet stažení se krátce po vydání vyšplhal na 40 miliónů. S případným zakoupením to již bylo mnohem horší a nadšení ze hry mírní také nižší hodnocení v obchodě AppStore, které dosahuje pouze tří hvězdiček. Na konci prosince se Mario objevil také v obchodě Google Play, avšak pouze jako vábnička s možnou registrací. Termín vydání nebyl znám.

TIP! Recenze hry Super Mario Run: slibný začátek

Mlčení Nintendo prolomilo až nyní a skrze svůj Twitter oznámilo, že Super Mario Run pro Android vyjde 23. března 2017, což je již tento čtvrtek. Novou informací také je, že pro Android vyjde již rovnou verze 2.0, která má přinést blíže nespecifikovaná vylepšení. I nadále však zřejmě počítejte s neustálou nutností internetového připojení při hraní či vysokou cenou po prvních několika kolech hraní.

Super Mario Run – videorecenze

Stáhnout Super Mario Run

Google Play (zdarma)App Store (zdarma)

Zdroje: twitter.com

Tagy článku:

Související články

Recenze hry WarFriends: Češi hrají první ligu | vydáno
4
Česká hra Tiny Miners ve světě slaví úspěch | vydáno
Zahrajte si českou hru WarFriends v předběžném přístupu | vydáno
1

přidat názor do diskuze

Vyberte službu pro přihlášení:
Google

Odpovědět na tento názor uživatele :

další zajímavé články na mobilenet.cz

9Sony Xperia L1: nečekaná novinka nižší střední třídy s Nugátem
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
V naprosté tichosti dnes japonské Sony představilo nejnovější přírůstek do své řady Xperia. Novinka Xperia L1 míří spíše do segmentu nižší střední třídy a nabídne například 5,5palcový HD displej, čtyřjádrový procesor, 2GB operační paměť nebo 16GB interní úložiště. Zaujmout mohou i minimální boční rámečky či 13megapixleový fotoaparát.