Speciální ASUS? Je levný, nabušený a v balení ukrývá bezdrátová sluchátka

Speciální ASUS? Je levný, nabušený a v balení ukrývá bezdrátová sluchátka
Fotografie: Mobil Pohotovost

Jednou za čas se na trhu se smartphony objeví kousek, který se mimořádně vyplatí. Přesně takový je ASUS Snapdragon – unikát, který momentálně představuje jeden z nejnadupanějších telefonů pod 9 tisíc. Kromě skvělé výbavy nabízí také opravdu štědré balení, jehož součástí jsou i kvalitní bezdrátová sluchátka. A koupíte ho exkluzivně u jediného českého prodejce.

ASUS Smartphone for Snapdragon Insiders má speciální nejenom jméno, ale také parametry a výbavu, kterou spolu s telefonem dostanete. Jedná se o limitovaný smartphone, jehož cenovka se při debutu pohybovala nad hranicí 30 tisíc korun a bylo možné jej sehnat jen na vybraných trzích. Nyní ho koupíte i v Česku, exkluzivně u Mobil Pohotovosti je k mání za pouhých 8 888 Kč. A za tuto cenu je extrémně zajímavý.

Kvalitní bezdrátová sluchátka v balení

Než se vrhneme na samotné parametry, zaslouží si vyzdvihnout balení telefonu, které je neobvykle bohaté. Kromě adaptéru pro rychlé nabíjení, dvojice USB-C kabelů a ochranného krytu dostanete k telefonu také kvalitní bezdrátová sluchátka JBL Wave Buds v hodnotě patnácti stovek.

Asus

Extrémní výbava pod 9 tisíc

Samotný telefon si pak získá vaši pozornost špičkovými parametry, zejména obří pamětí 16GB/512GB, která je v této cenové relaci nevídaná. Špičkový je ale také 6,78" 144Hz AMOLED displej, 65W rychlonabíjení (potřebný adaptér je součástí balení) a zapomenout nesmíme ani na kvalitní 64Mpx fotoaparát s optickou stabilizací a schopností nahrávat 8K videa.

Vzhledem, parametry i funkcí Snapdragon Elite Gaming cílil speciální ASUS Smartphone původně zejména na hráčskou komunitu. Nyní ale vzhledem k razantně nižší ceně 8 888 Kč je ideální zkrátka pro kohokoli, kdo hledá velmi nadstandardně vybavený telefon s cenovkou pod 9 tisíc. V Mobil Pohotovosti je přitom dostupný jen limitovaný počet kusů, který se aktuálně vyprodává za akční cenu.