SAZKAmobil výrazně zlevňuje a navyšuje nabídku mobilních dat

3
SAZKAmobil výrazně zlevňuje a navyšuje nabídku mobilních dat
Fotografie: sazkamobil
  • SAZKAmobil přichází se zásadními změnami ve své nabídce tarifů a služeb
  • Od dubna se mohou zákaznici těšit na kompletní obměnu datových balíčků, díky které získají více dat za nižší cenu
  • Současně SAZKAmobil zdvojnásobuje oblíbené odměny za dobití a spouští zcela nový tarif

„Vnímáme stále rostoucí poptávku po spotřebě mobilních dat, a proto jsme se rozhodli naše portfolio v tomto směru razantně rozšířit. Veškeré změny a novinky jsou maximálně klientsky orientované, což znamená, že se snažíme nabízet více za méně peněz,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel mobilního operátora SAZKAmobil a Finančních služeb Sazky.

Nové datové balíčky

Zásadní obměnou prošla nabídka datových balíčku. „Dosud si mohli naši zákazníci jednorázově koupit maximálně 2 GB dat za 390 Kč. Za stejnou částku nyní nabízíme 5 GB dat a pro zvlášť náročné klienty s velkou spotřebou internetových dat nabízíme balíček s 10 GB,“ popisuje změny Jan Schmiedhammer. Datové připojení SAZKAmobilu přitom běží na technologii LTE. Další příjemnou informací je, že po vyčerpání vašich dat se připojení k internetu nepřeruší, tak jako u jiných operátorů, ale surfujete dále sníženou rychlostí.

Balíček Cena
Internet na den 50 MB 25 Kč
Internet na měsíc 100 MB 50 Kč
Internet na měsíc 500 MB 150 Kč
Internet na měsíc 1 GB 190 Kč
Internet na měsíc 5 GB 390 Kč
Internet na měsíc 10 GB 690 Kč

Větší odměny za dobití

Ke dvojnásobnému vylepšení dochází i u odměn za dobití, konkrétně při volbě Internet zdarma respektive Kredit navíc (viz tabulka). Podmínkou pro získání těchto benefitů zůstává dobití SIM karty částkou minimálně 300 Kč a registrací v SAZKA Klubu.

Odměna za dobití 300+
Levné volání a SMS – 1,50 Kč/min a 1,30 Kč/SMS
Internet zdarma – 1 GB
Volání a SMS v síti – neomezené
Kredit navíc – 100 Kč

Nový Šťastný tarif za 407 Kč

Nastavený trend SAZKAmobilu s navyšováním mobilních dat doplňuje i nová propozice – Šťastný tarif 407, který má už ve svém základu spotřebu dat ve výši 5 GB. U varianty za 397 Kč budou mít zákazníci k dispozici 1 GB dat namísto současných 500 MB.

Zdroj: tisková zpráva