SAZKAmobil odmění nové zákazníky 10 GB dat zdarma

SAZKAmobil odmění nové zákazníky 10 GB dat zdarma
Fotografie: SAZKAmobil
  • Akce platí pro nové SIM karty zakoupené do 30. června
  • Současně došlo k prodloužení slevy na běžné datové balíčky

Největším tuzemským virtuálním operátorem je SAZKAmobil, který si na jarní měsíce připravil zajímavou akci pro nové zákazníky, respektive ty, kteří si do konce června pořídí novou SIM kartu on-line nebo prostřednictvím jakéhokoliv prodejního místa. Podmínkou je aktivace karty do dvou dnů, přičemž u posledních karet je tedy posledním možným dnem 2. červenec. Za využití této akce vás operátor odmění 10 GB dat zdarma, které můžete následně využít měsíc od aktivace SIM karty.

„Už desátým rokem pomáháme našim zákazníkům šetřit za volání i datové služby. Naše tarify a služby neustále vylepšujeme tak, aby odpovídaly rostoucím nárokům našich zákazníků. Jako první z virtuálních operátorů jsme nabídli přístup k síti 5G bez omezení a jsme jediným operátorem, u kterého mají zákazníci možnost zajímavých výher,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu, a doplňuje: „Na následující dva měsíce jsme pro zákazníky připravili extra porci dat zdarma při pořízení nové předplacenky. Datový balíček 10 GB, který je možné čerpat v průběhu jednoho měsíce od jeho aktivace. SIM karty zakoupené v poslední den akce, tedy. 30. 6. 2023, je nutné aktivovat nejpozději do 2. 7. 2023.

Jak postupovat k získání 10 GB dat?

  1. Je nutné zakoupit novou předplacenou SIM kartu SAZKAmobil v období od 1. 5. do 30. 6. 2023.
  2. Nejpozději do 2 kalendářních dnů od nákupu ji aktivovat (v případě online nákupu do 2 dnů od doručení), tj. provést první odchozí hovor nebo čerpat jinou službu SAZKAmobilu.
  3. Následně je nutné nejpozději do 2 kalendářních dnů od aktivace SIM karty odeslat SMS na číslo 8866 ve tvaru „D11“.

SAZKAmobil se navíc rozhodl prodloužit slevy na datové balíčky 5 GB, 10 GB a 50 GB zavedené k nedávnému výročí SAZKAmobilu. Příslušný balíček lze aktivovat v mobilní aplikaci, online samoobsluze, na zákaznické lince nebo přes SMS kód.

Data Běžná cena Akční cena
5 GB 350 Kč 240 Kč
10 GB 450 Kč 340 Kč
50 GB 850 Kč 800 Kč
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze