Samsung.cz přináší akci roku! Exkluzivně 50% sleva na druhý produkt

Samsung.cz přináší akci roku! Exkluzivně 50% sleva na druhý produkt
Fotografie: Samsung

Největší nákupní akce Black Friday je v plném proudu. V tom nejlepším přichází Samsung.cz s nejvýhodnější nabídkou roku. Ojedinělá akce je zaměřena na celý sortiment. Vyberte ty nejlepší vánoční dárky na jednom místě přímo v e-shopu Samsung.cz.

Vánoce bez stresu ocení každý. Potěšte nejbližší i svoji peněženku s hromadou těch nejvýhodnějších nabídek, která na Vás čeká v lavině akcí Black Friday na Samsung.cz. Přemýšlíte o novém telefonu a zároveň by se do domácnosti hodila nová pračka? O tom je akce Druhý za polovinu. V exkluzivní akci si vyberte dva různé produkty Samsung a získejte ten levnější za polovinu. Sežeňte tak ještě více dárků, za ještě lepší ceny a vše na jednom místě.

Nejlepší kombinace přímo od Samsungu

Nechte se inspirovat těmi nejlepšími kombinacemi, které můžete během nabídky Druhý za polovinu pořídit. Zcela ojediněle platí nabídka na celý sortiment včetně mobilních zařízeních. Kupte třeba Galaxy Tab S9 Ultra, který vás oslní tím nejlepším výkonem, spolu se špičkou mezi telefony Galaxy S23 a získejte levnější produkt za polovinu.

Samsung

Jste milovníky aktivního životního stylu či si hlídáte zdraví a spánek? Obě provedení chytrých hodinek, lifestylové Galaxy Watch6 a Galaxy Watch6 Classic s otočnou lunetou, potěší designem i funkcemi. K hodinkám Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE s klasickým vzhledem dostanete za polovinu například perfektní sluchátka Galaxy Buds2 Pro s ostrým a čistým zvukem. Nebo zvolte mistra multitaskingu, špičku mezi skládacími telefony s ohebným displejem, Samsung Galaxy Z Fold5, který Vás uchvátí v kombinaci s Galaxy Watch6 40mm.

Celou rodinu po stromečkem potěší třeba i nová Samsung televize, v kombinaci s mistrem zábavy tabletem Samsung Galaxy Tab S9 FE. Nebo by se více hodil kompaktní designový telefon do každé kapsy? Samsung Galaxy Z Flip5 s větším Flex Window Vám vyfotí ty nejlepší selfies. Pořiďte ho ve výhodné Black Friday akci spolu s dalším produktem a vyřešte dva vánoční dárky jednou ranou.

Samsung

To vše má velmi jednoduchá pravidla, sleva je uplatnitelná vždy na levnější produkt ze dvou a v případě mobilních zařízení, chytrých hodinek, tabletů a sluchátek je potřeba kombinovat rozdílné kategorie (nelze využít např. na dvě mobilní zařízení nebo dvě stejná SKU). Akce není platná na příslušenství. Zkuste tak pod stromečkem věnovat více úsměvů s oficiálním e-shopem Samsung.cz.

Produkt Produkt 1+1 cena Sleva
Galaxy Tab S9 Ultra + Galaxy S23 45 985 Kč 11 495 Kč
Galaxy Watch6 Classic 47mm + Galaxy Buds2 Pro 13 235 Kč 2 745 Kč
65" Neo QLED 8K QE65QN700C + Galaxy Z Fold5 exclusive 83 985 Kč 23 995 Kč
BESPOKE AI 11kg parní pračka WW11BB944DGMS7 s QuickDrive a AI Ecobubble + BESPOKE AI 9kg sušička DV90BB9445GMS7 s QuickDrive a AI Dry 39 485 Kč 14 495 Kč

Hlavní výhody e-shopu Samsung.cz

Kromě akčních nabídek nabízí zákazníkům e-shop od Samsungu dlouhodobě hned několik důvodů, proč je pro ně výhodnější vybírat produkty právě tam. Jaké hlavní výhody tento prodejní kanál poskytuje?

  1. Samsung Rewards: staňte se členem věrnostního programu Samsung Rewards a sbírejte body, které můžete následně využít jako slevu na Váš příští nákup. Pokud zakoupíte např. Galaxy Z Flip 5 v exkluzivní šedé barvě, získáte až 3 099 Kč na další nákup.
  2. Splátky s 0% navýšením: dalším důvodem, proč nakupovat právě na přímém prodejním kanálu od Samsungu je možnost využití splátek s nulovým navýšením. Je přitom zcela na vás, zda se rozhodnete splátky rozložit do10 nebo 24 měsíců. Přesné podmínky naleznete na stránkách Samsungu.
  3. Doprava zdarma: při nákupu na e-shopu Samsung.cz získáváte automaticky dopravu zdarma na všechny nabízené produkty. Ať kupujete nový telefon nebo třeba pračku se sušičkou, u nás za dopravu neplatíte.
  4. Sleva na první nákup: chystáte se na svou první objednávku? Pro nové nakupující si Samsung přichystal speciální slevu 5 %. Stačí se registrovat jako nový zákazník a při nákupu zadat slevový kód MUJ-PRVNI-NAKUP.
Samsung