Samsung Galaxy W dostává update Value Pack

4

Samsung začíná vypouštět slíbený update pro mainstreamový smartphone Galaxy W, který je zaměřen především na telefony, jež oficiálně Ice Cream Sandwich nedostanou. Value Pack přinese několik novinek a již nyní je dostupný v některých evropských zemích.

Prozatím jej mohou stahovat obyvatelé Slovenska a Rumunska, a to prostřednictvím aktualizace přímo v přístroji nebo aplikace Samsung Kies. V brzké době by se měl update rozšířit také do dalších zemích, pokud ale nechcete čekat a rozumíte si s flashováním ROMek, můžete stahovat nový firmware již teď.

TIP: Samsung Galaxy W se u nás již prodává. Podívejte se, za kolik.

Value Pack se základem na Androidu 2.3.6 přináší zajímavé vychytávky z novější verze systému. Nechybí tak například funkce Face Unlock pro odemykání telefonu obličejem. Budete také moci pořizovat fotografie přímo během natáčení videa, ukončovat hovor vypínacím tlačítkem a k mání je možnost změnit velikost textu v kontaktech, kalendáři, zprávách a poznámkách. Jendá se tak alespoň o malou satisfakci pro uživatele vzhledem k tomu, že se tento model Androidu 4.0 nedočká.

Zdroje: gsmarena.com

Diskuze ke článku
Tomáš
Je to od samsungu milé že myslí na tak "starý" telefon jako je galaxy W ale uvítal bych spíše android 4
Libor
Nevite kdy bude aktualizace od O2??
Karel
Uz mate nekdo nainstalovanou tu novou aktualizaci??

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze