Velmi levná Nokia 2 údajně nabídne mimořádně silnou baterii

Velmi levná Nokia 2 údajně nabídne mimořádně silnou baterii
16
  • Letos bychom se mohli dočkat ještě jedné velmi základní Nokie s Androidem
  • Nokia 2 by měla nabídnout procesor Snapdragon řady 2XX

Aktualizováno 14. 9. 2017

Po delší odmlce o sobě opět dává vědět případná nejlevnější Nokia s Androidem. Telefon aktuálně prošel skrze americký úřad FCC a dokument odhalil kapacitu baterie. Zdá se, že Nokia 2 bude mít nadstandardní kapacitu 4 000 mAh. To by v kombinaci se základním hardwarem a pětipalcovým HD displejem mohlo zajistit velmi dobrou výdrž. V tuto chvíli nadále nevíme, kdy by mohlo dojít k představení.

Nokia 2

Aktualizováno 4. 8. 2017

Zatímco doposud jsme se museli spokojit jen s velmi hrubým náčrtem případné Nokie 2, nyní její možnou budoucí existenci naznačuje fotografie. Ta sice není příliš kvalitní, ale je rozhodně více průkazná než náčrt. Bohužel nadále nemáme podrobnější informace o výbavě a platí to, co se můžete dočíst níže v tomto článku.

Nokia 2
Nokia 2

Aktualizováno 26. 7. 2017

Po necelém týdnu o sobě opět v krátkosti dává vědět možná nejlevnější Nokie. Unikla skrze benchmark Geekbench. V něm se opět potvrzuje procesor Snapdragon 21X. Současně se odhalila 1GB operační paměť. To není mnoho, avšak mějme na paměti, že cena telefonu se bude pravděpodobně pohybovat kolem dvou a půl tisíce korun. U interní paměti se vcelku dle očekávání spekuluje o hodnotě 8 GB. Poslední odhalenou informací je nasazení Androidu 7.1 Nougat.

Původní text z 21. 7. 2017

Znovuzrozená Nokia doposud představila tři chytré modely s Androidem – 3, 5 a 6. Tento trojlístek zřejmě brzy doplní vlajkový model 8. Nicméně výrobce se ohlíží i na méně náročné uživatele a spekuluje se o Nokii 2. Ta by měla být poměrně podobná současné „Trojce“, avšak například tlačítka se pravděpodobně přesunou na displej. Pod ním tím vznikne poměrně velký a zdánlivě nijak nevyužitý prostor. Dle prvních nákresů by Nokia 2 měla mít zřejmě displej o velikosti 5 palců.

Nokia 2

Do pohybu telefon uvede procesor Snapdragon 210, případně mladší alternativa očíslovaná jako 212. Více informací v tuto chvíli není známo, a tudíž můžeme jen odhadovat, za jak dlouho by mohlo dojít k představení velmi levného telefonu, jehož cena by se měla vměstnat pod hranici tří tisíc korun.

Zdroj: tieba.baidu.com, gsmarena.com, browser.geekbench.com, slashleaks.com, gsmarena.com, apps.fcc.gov

Diskuze ke článku
Kubs
aký má význam vyrobiť nepoužiteľný kšunt? Dajte tomu 1 GB RAM a 8 GB vnútorného úložiska..kto si toto v dnešnej dobe akože kúpi?
Lupo
No tak co zatím předvedli nic moc - tedy Nokia 3 a 5 . Když toto bude ještě horší než 3 tak nevím kdo to bude kupovat. Možná, že stále spoléhají na počáteční nadšení návratu nokie.
fry
úplne nezmyselný výrobok. v dnešnej dobe v podstate nepoužiteľný.
Ondra 'Satai' Nekola
Ondra 'Satai' Nekola
Snapdragony 2xx už nejsou Snapdragony...

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze