Po aktualizaci Honor MagicWatch 2 můžete vybírat z 85 sportovních režimů

6
Po aktualizaci Honor MagicWatch 2 můžete vybírat z 85 sportovních režimů
Fotografie: Ioannis Papadopoulos, mobilenet.cz
  • Pokrývají 6 různých kategorií sportů: extrémní, volnočasové, fitness, vodní, míčové hry nebo zimní sporty
  • V repertoáru ale mají i tanec, parkour nebo jógu, balet a box

Již v základní výbavě podporovaly chytré hodinky Honor MagicWatch 2 až 8 outdoorových aktivit (např. běhání, chůze, turistika, cyklistika, venkovní plavání, triathlon) a 7 indoorových aktivit (třeba běhání, plavání, trénink, veslování). Kromě 15 fitness režimů nabízí chytré hodinky také 13 profesionálních běžeckých kurzů od začátečníka po profesionála. O tom všem se můžete dočíst v naší recenzi.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Baví tě počítat kroky, sledovat kalorie a monitorovat si spoustu dalších funkcí, když na sobě makáš? 😜 💪⠀ ⠀ Právě teď rozšiřujeme nabídku sportovních režimů na chytrých fitness hodinkách HONOR MagicWatch 2 ⌚✌️ až na 85 nejoblíbenějších sportů a fitness indoorových nebo outdoorových aktivit! 🚣‍♂️🏄‍♂️🏂🤾‍♀️⠀ ⠀ Najdeš mezi nimi například i parkour🤸‍♂️, yogu🧘‍♀️, balet, bojová umění a určitě i ten svůj oblíbený 😉.⠀ ⠀ #honormagicwatch2 #update #fitness #sport #sports #aktualizace #sportovni #rezimy #chytré #smart #hodinky #rozsireni #nová #nabídka #new #news #novinky #honor #indoor #outdoor #aktivity #activity #surfing #parkour #skateboard #ballet #yoga #martialarts #skating

Příspěvek sdílený Honor CZSK (@honorczsk),


Nová aktualizace nyní rozšiřuje nabídku na 85 tréninkových režimů a pokrývá 6 různých kategorií sportů: extrémní, volnočasové, fitness, vodní, míčové hry nebo zimní sporty. Od tance po parkour, horolezectví až po jógu, balet nebo box.

Honor Watch Magic 2 – videorecenze

Honor MagicWatch 2 46 mm

Konstrukce45,9 × 45,9 × 10,7 mm, 41 g, odolnost: ano
Pásekkožený, umělý, vyměnitelný: ano (22 mm)
DisplejAMOLED, 1,39" (454 × 454 px)
Systémproprietální, kompatibilní s: Android, iOS
KonektivitaBluetooth: 5.1, ne, ne
Akumulátor455 mAh, nabíjení: proprietární kolébka
Související články
Diskuze ke článku
Roman
Viete mi povedať ako na týchto hodinkách funguje trackovanie tréningu napríklad v posilnovni? alebo všetky tieto režimy merajú v zásade to isté a to tep a spálené kalórie ?
Miloš
To sice naskočilo, ale od té doby mi při sportu neměří tep neustále ale vždy se to rozkouskuje po blocích.
Libor
A golf porad nic? :-(
Jiri978
Balet zní skvěle, o tom jsem dlouho snil, ale mnohem víc by mě potěšila správa vlastních ciferníků, nebo pevné zadání polohy pro počasí, bez nutnosti permanentního zapnutí GPS v mobilu.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze