mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Odolný Samsung Galaxy S7 Active na obzoru: nabídne velký displej

autor:
, vydáno:

Vlajková řada jihokorejského Samsungu pro rok 2016, Galaxy S7, se brzy dočká dalšího přírůstku, kterým bude model Active. Ten se liší zejména vyšší odolností nejen proti vodě a prachu, ale také vůči pádům.

Samsung logo

Odolné Samsungy mají na trhu poměrně dlouhou tradici. Je však nutné podotknout, že modely s přídomkem Active se na našem trhu již většinou nevyskytují. Jako příklad uveďme loňský Samsung Galaxy S6 Active. Právě ten se nyní dočká nástupce v podobě modelu Galaxy S7 Active. Novinka se objevila v benchmarku GFXBench a svou výbavou přímo vychází z modelu Galaxy S7 edge. Nabízí tedy 5,5palcový Quad HD displej nebo výkonný procesor Snapdragon 820 se 4GB operační pamětí a úložným prostorem o velikosti 32 GB, který je rozšiřitelný paměťovými kartami. Stejně kvalitní by měl být také fotoaparát s optickou stabilizací, světelností f/1.7 a 12 megapixely.

Nepřehlédněte

Samsung Galaxy S7 Active

Zvýšenou odolnost proti vodě a prachu mají i klasické modely řady S7. Chystaný zástupce Active bude navíc obrněný a rozhodně jej nerozhází nějaký ten pád na tvrdou zem. Ovládání též usnadní hardwarové klávesy pod displejem, což odhalují první uniklé fotografie. Ve středovém tlačítku přesto zbylo místo na čtečku otisků prstů. Na snímcích si lze povšimnout také loga amerického operátora AT&T, z čehož vyplývá, že Samsung Galaxy S7 Active zamíří právě do jeho nabídky. Zda se dočkáme také globální varianty, není v tuto chvíli zřejmé.

Zdroje: gfxbench.com, fonearena.com

Tagy článku: ,

Související články

Za měsíc je tady, známe cenu odolného Samsungu Galaxy Xcover 4 | vydáno
4
Samsung Galaxy Xcover 4: jihokorejský obrněnec počtvrté | vydáno
3
Nástupce po dvou letech? Na obzoru je Samsung Galaxy Xcover 4 | vydáno
3

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Z nudlózních fotek bych si odhadovat velikost netroufal.. Marduch
Urcute to pujde spocitat diky velikosti cocky fotoaparatu Dan
Opravdu to vypadá na 5,5". Mám S6, která má 5,1" a je rozhodně menší než toto. Var-G
"Nabídne velký displej". Opravdu? To už je jako potvrzený? Jiný leak zase hovoří o 5,1´úhlopříčce. Což je pravděpodobnější varianta pro "terénní" telefon. Marduch

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 4 příspěvky

další zajímavé články na mobilenet.cz

15Apple akademie: jak prodloužit výdrž iPhonu?
vydáno |
Michal Marek
| článek
iPhone je, podobně jako další moderní smartphony, mimořádně výkonný a chytrý. Inteligentní funkce ovšem často vyžadují využívání různých senzorů, připojení k internetu i třeba zjišťování polohy, což je náročné na energii a uživatel brzy zjistí, že za výkon a funkčnost smartphonu platíme svou cenu – telefony musíme prakticky denně nabíjet.
11Retro: Sony Ericsson T610 – švédsko-japonská legenda
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Celou jednu dekádu fungovalo spojení švédského Ericssonu s japonským Sony. Během této nezanedbatelné doby jsme se dočkali hned několika povedených telefonů, které se nesmazatelně zapsaly do mobilní historie. Bezpochyby se mezi ně řadí také kultovní Sony Ericsson T610, který před téměř 15 lety zaujal vzhledem i výbavou.