mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Od Meizu pod stromeček? Chystá se bezrámečková novinka

autor:
, vydáno:

Nové telefony se představují každým týdnem a je zcela jedno, o jaké roční období se jedná. Výjimkou dokonce nejsou ani typické svátky klidu a pohody. O letošních Vánocích bychom se mohli dočkat exkluzivní novinky od Meizu, která by měla mít na celé čelní straně displej.

Meizu pozvánka
Meizu pozvánka na představení nového telefonu

Na populární čínské sociální síti Weibo se objevily zajímavé úniky. Především jde o pozvánku Meizu na představení nového telefonu, kde datum hlásí sobotu 24. prosince 2016. Snad ještě důležitější je však ještě poselství, které pozvánka přináší. Máme se totiž nač těšit a doslova čekat „Něco nečekaného“. Společně s pozvánkou byly bloggerem KJuma zveřejněny také obrázky, na kterých má být připravované Meizu zachyceno.

TIP! Meizu M5 oficiálně představeno: líbivý vzhled a příznivá cena

Meizu Meizu Meizu
Možná podoba chystaného zařízení od Meizu

Jak můžete vidět, pokud by došlo k potvrzení podoby, máme před sebou přímého konkurenta pro Xiaomi Mi Mix. Meizu by však šlo ještě dále a v podstatě celou čelní stranu pokrývá pouze displej. Ten dokonce „pohltil“ i čtečku otisků prstů, která by měla být integrována přímo do displeje. Samotný displej není zakřivený a v samotných okrajích má miniaturní hranu, která by mohla eliminovat nechtěné dotyky. Podrobnější informace o novince nejsou v tuto chvíli k dispozici a nadále musíme i čekat, zda se opravdu potvrdí vcelku netradiční termín představení.

Zdroje: pocketnow.com

Tagy článku:

Související články

Čína jede, Meizu prezentovalo dobití telefonu za 20 minut | vydáno
5
Meizu m5s: novinka nižší střední třídy s rychlým nabíjením | vydáno
5
Meizu se daří. Loni prodalo 22 miliónů smartphonů | vydáno

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Když vyrobí jen 10000 ks jako Xiaomi tak bude. Pepan
Aj keby mali mobil bude do 10s vypredaný... Jaroslav Hlbocký
Vyzerá to fajn. Ale, keďže žiadne MEIZU nemá LTE B20 800MHz. Tak pá pá.. mental.disease

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 3 příspěvky

další zajímavé články na mobilenet.cz

recenzeRecenze HTC U Ultra: ani tři trumfy nejsou spásou
vydáno |
Michal Pavlíček
| recenze
Tchajwanské HTC je výrobce, kterého se nebojíme nazvat nezmarem. Ačkoliv neprožívá zrovna vydařená léta, vždy se snaží přinést co nejlepší telefon. Je to případ i letošního roku a modelu U Ultra. Ten chce zaujmout stylovým vzhledem, dvěma displeji či důrazem na kvalitní zvuk. Navrch přihazuje výkonný hardware a nového asistenta.
15Apple akademie: jak prodloužit výdrž iPhonu?
vydáno |
Michal Marek
| článek
iPhone je, podobně jako další moderní smartphony, mimořádně výkonný a chytrý. Inteligentní funkce ovšem často vyžadují využívání různých senzorů, připojení k internetu i třeba zjišťování polohy, což je náročné na energii a uživatel brzy zjistí, že za výkon a funkčnost smartphonu platíme svou cenu – telefony musíme prakticky denně nabíjet.
11Retro: Sony Ericsson T610 – švédsko-japonská legenda
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Celou jednu dekádu fungovalo spojení švédského Ericssonu s japonským Sony. Během této nezanedbatelné doby jsme se dočkali hned několika povedených telefonů, které se nesmazatelně zapsaly do mobilní historie. Bezpochyby se mezi ně řadí také kultovní Sony Ericsson T610, který před téměř 15 lety zaujal vzhledem i výbavou.