mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Od Meizu pod stromeček? Chystá se bezrámečková novinka

autor:
, vydáno:

Nové telefony se představují každým týdnem a je zcela jedno, o jaké roční období se jedná. Výjimkou dokonce nejsou ani typické svátky klidu a pohody. O letošních Vánocích bychom se mohli dočkat exkluzivní novinky od Meizu, která by měla mít na celé čelní straně displej.

Meizu pozvánka
Meizu pozvánka na představení nového telefonu

Na populární čínské sociální síti Weibo se objevily zajímavé úniky. Především jde o pozvánku Meizu na představení nového telefonu, kde datum hlásí sobotu 24. prosince 2016. Snad ještě důležitější je však ještě poselství, které pozvánka přináší. Máme se totiž nač těšit a doslova čekat „Něco nečekaného“. Společně s pozvánkou byly bloggerem KJuma zveřejněny také obrázky, na kterých má být připravované Meizu zachyceno.

TIP! Meizu M5 oficiálně představeno: líbivý vzhled a příznivá cena

Meizu Meizu Meizu
Možná podoba chystaného zařízení od Meizu

Jak můžete vidět, pokud by došlo k potvrzení podoby, máme před sebou přímého konkurenta pro Xiaomi Mi Mix. Meizu by však šlo ještě dále a v podstatě celou čelní stranu pokrývá pouze displej. Ten dokonce „pohltil“ i čtečku otisků prstů, která by měla být integrována přímo do displeje. Samotný displej není zakřivený a v samotných okrajích má miniaturní hranu, která by mohla eliminovat nechtěné dotyky. Podrobnější informace o novince nejsou v tuto chvíli k dispozici a nadále musíme i čekat, zda se opravdu potvrdí vcelku netradiční termín představení.

Zdroje: pocketnow.com

Tagy článku:

Související články

Meizu m5s: novinka nižší střední třídy s rychlým nabíjením | vydáno
5
Meizu se daří. Loni prodalo 22 miliónů smartphonů | vydáno
Meizu Band: chytrý fitness náramek s displejem | vydáno
7

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Když vyrobí jen 10000 ks jako Xiaomi tak bude. Pepan
Aj keby mali mobil bude do 10s vypredaný... Jaroslav Hlbocký
Vyzerá to fajn. Ale, keďže žiadne MEIZU nemá LTE B20 800MHz. Tak pá pá.. mental.disease

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 3 příspěvky

další zajímavé články na mobilenet.cz

recenzeRecenze hry Soul Knight: legenda o rytíři a kouzelném samopalu
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Jak by asi vypadaly rytířské legendy, kdyby v nich místo mečů a kopí hrdinové nosili plamenomety a laserové pušky? Soul Knight je výpravou nebojácného rytíře, který se postaví hordám nepřátel v podzemí. Ani ti nejsou pozadu a vedle zbraní na vás vyrukují i s kouzly. Po každém nebezpečném testu však přichází pořádná odměna.
8Honor V9 představen: vrchol značky s duálním fotoaparátem
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Čínská značka Honor spadající přímo pod Huawei dnes oficiálně představila zbrusu nový a špičkově vybavený model s označením V9. Novinka se může pochlubit výbavou, která koresponduje s telefonem Huawei Mate 9, avšak na zadní straně najdete například duální fotoaparát schopný pořídit 3D snímek. Obří displej dostal do vínku také vysoké Quad HD rozlišení.