O2 a ZOXCALL na český trh uvádí své první eSIM zařízení

O2 a ZOXCALL na český trh uvádí své první eSIM zařízení
2
  • Zařízení ZOXCALL je vybavené SIM kartou a lze jej využít například jako chytrou vizitku, která se po stisknutí jednoho tlačítka dovolá na předem nastavené číslo
  • Nemá displej, ovládá se pomocí dvou tlačítek pro zahájení a ukončení hovoru
  • Velikostí se podobá kreditní kartě
  • Na nabití vydrží pracovat 6 měsíců, dobíjení probíhá skrze USB a výrobek je možné recyklovat

Zařízení stiskem jednoho tlačítka volá na předem určené telefonní číslo a zákazníkům tak umožňuje snadné a rychlé spojení i bez mobilu. Svými malými rozměry se vejde do kapsy nebo peněženky, a tak je vždy po ruce,“ popisuje Ota Kaláb, CEO společnosti ZOXCALL.

První eSIM zařízení, na kterém spolupracujeme, je vhodné jak pro zajištění bezpečí dětí či seniorů, tak v komerční sféře, kde otevírá zcela nový způsob komunikace se zákazníkem. ZOXCALL se dá využít například jako chytrá vizitka, která se po stisknutí jednoho tlačítka dovolá na předem nastavené číslo – na asistenční službu, lékaře, servis nebo do oblíbené restaurace. Stejně tak velmi dobře poslouží pro rychlé hlášení poruch a přivolání pomoci,“ dodává produktový manažer pro inovace v O2 Roman Bacík.

ZOXCALL umožňuje snadné a rychlé spojení na vybrané telefonní číslo. Zařízení nemá displej, ovládá se pomocí dvou tlačítek pro zahájení a ukončení hovoru. Velikostí připomíná kreditní kartu. Oboustranný UV tisk zajišťuje vysokou kvalitu a barevnou odolnost, samolepicí fólie umožnuje častou změnu vzhledu. Dobíjení probíhá přes USB, výdrž baterie je až šest měsíců bez dobíjení. Výrobek je možné recyklovat.