Nadstavba MagicOS 7.1 dorazila na Honor Magic4 Pro, další modely budou brzy následovat

7
Nadstavba MagicOS 7.1 dorazila na Honor Magic4 Pro, další modely budou brzy následovat
Fotografie: Petr Vojtěch, mobilenet.cz
  • Aktualizace MagicOS 7.1 dorazila na Honor Magic4 Pro, další modely budou brzy následovat
  • Honor MagicOS 7.1 je založený na Androidu 13

Nejnovější aktualizace Honor MagicOS 7.1 je nyní k dispozici pro loňský vlajkový model Honor Magic4 Pro a postupně se rozšíří na celou řadu smartphonů Honor. V průběhu 2. čtvrtletí 2023 aktualizaci získají modely Honor 70, Honor 50, Honor 50 Lite a Honor Magic4 Lite 5G. Modely Honor Magic5 Lite 5G, Honor X7 a Honor X8 se aktualizace dočkají ve 3. čtvrtletí 2023.

Nejnovější verze systému MagicOS 7.1 potvrzuje náš závazek vytvářet technologie zaměřené více na potřeby každého z nás. Systém Honor MagicOS 7.1, který přichází s vylepšenými funkcemi pro konektivitu a spolupráci mezi zařízeními, se postará o ještě přívětivější a jednodušeji ovladatelné uživatelské prostředí," uvedl George Zhao, CEO Honor Device Co, Ltd.

Funkce MagicRing usnadňuje sdílení služeb mezi zařízeními.

Honor MagicOS 7.1 je založený na Androidu 13 a nabízí širokou škálu chytrých funkcí. Funkce MagicRing usnadňuje sdílení služeb mezi zařízeními a eliminuje potřebu manuálního propojení, které je běžné v rámci tradičních řešení. Tato funkce poskytuje automatické propojení několika zařízení mezi sebou, s ovládáním napříč zařízeními. Jednoduše tak sdílíte soubory, přijmete třeba příchozí hovor nebo se vám zobrazí notifikace.

Vylepšená funkce Honor Notes nově podporuje rychlé vytváření záložek přejetím třemi prsty dolů. Zavádí také anotaci PDF a synchronizaci zvuku a textu pro zvýšení produktivity uživatelů, kteří jsou neustále v pohybu. Honor Notes také podporuje synchronizaci dat a spolupráci mezi zařízeními, což poskytuje uživatelům větší pohodlí a zajišťuje jim neustálý přístup ke svým poznámkám, bez ohledu na to, které zařízení Honor mají právě u sebe.