Motorola na Black Friday nabízí vybavené smartphony za neskutečné ceny

Motorola na Black Friday nabízí vybavené smartphony za neskutečné ceny
  • Legendární značka Motorola se vrátila a opět se těší velké popularitě se smartphony, které zaujmou výbornou výbavou a cenou, jakou byste nečekali
  • Výhodnost telefonů Motorola G6, G6 Play a X4 je nyní ještě znásobena, když je Mobil Pohotovost při akci Black Friday zlevnila o tisíce
  • Například smartphone Motorola Moto X4 s IP68, duálním fotoaparátem a funkcí rychlonabíjení pořídíte za 4 490 Kč, namísto místo původních 8 990 Kč

Velká konkurence mobilnímu trhu svědčí. Díky ní můžete mít smartphony s vlastnostmi, funkcemi a výbavou vlajkových lodí při ceně nižší střední třídy.

Jedním z výrobců, který se do tohoto našlapaného segmentu vydal, je i Motorola. Populární značka si nechala na svém restartu záležet a přichází s velice konkurenční nabídkou smartphonů se systémem Android. U těchto přístrojů jsou navíc potvrzeny aktualizace až na Google Android ve verzi 9.1.

Z nich prodejce elektroniky Mobil Pohotovost vybral trojici telefonů v cenách od pěti do devíti tisíc a pro Black Friday je výrazně zlevnil, časově omezená nabídka začíná na Motorole Moto G6 Play za skvělých 3 699 Kč.

Motorola Moto G6 Play

Jak už název napovídá, model G6 Play je pro ty, co rádi a dlouze hrají. Je totiž vybaven baterií s obrovskou kapacitou 4 000 mAh a výdrží 32 hodin, velkým 5,7" displejem po téměř celé přední straně a 8jádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon, výkonnou grafikou a 3 GB RAM.

Motorola Moto G6 Play
Motorola Moto G6 Play

Tyto vlastnosti ale určitě neocení jen náruživí hráči: výkon a výdrž, nejlépe bez kompromisů, přijdou vhod snad každému. Navíc G6 Play podporuje rychlonabíjení a dokonce jeho balení rychlonabíječku obsahuje. Potěší také 13 Mpx fotoaparát s rychlým ostřením, při kterém telefon udělá více snímků a vybere ten nejlepší, odemykání telefonu otiskem prstu a také NFC pro bezkontaktní platby.

Už běžná cena 4 990 Kč je za tak vybavený telefon se systémem Google Android 8.0 Oreo super kauf, v BlackFriday však tento model můžete u Mobil Pohotovosti získat za jedinečných 3 699 Kč.

Motorola Moto G6

Pokud preferujete hlavně audiovizuální kvalitu, model G6 vás nadchne svým duálním fotoaparátem s pokročilým systémem pro zpracování fotografií, Full HD+ 5,7" displejem a bohatým zvukem s režimy Dolby Audio. Stejně jako G6 obsahuje rychlonabíječku, 3 GB RAM, čtečku otisků prstu a NFC, navíc k tomu přidává ještě výkonnější procesor a také ochranu vůči poškrábaní Gorilla Glass.

Motorola Moto G6
Motorola Moto G6

Elegantní telefon, který díky 3 000 mAh baterce vydrží celý den a dobře sedne do ruky, by za normálních okolností byl váš za 5 990 Kč. Nyní v Black Friday akci vám však bude říkat pane už za 4 799 Kč.

Motorola Moto X4

Pro ty, kteří nechtějí nosit ty největší smartphony, tu je Moto X4 s ideální velikostí displeje 5,2" při rozlišení Full HD+. Luxusně vypadající skleněno-hliníkový model v barvě Super Black, který je zároveň voděodolný dle certifikace IP68 a díky Gorilla Glass chráněn proti poškrábání, zaujme také zadní částí, kde jsou v kulatém tvaru sdruženy dvojice fotoaparátů a blesků.

Motorola Moto X4
Motorola Moto X4

Duální systém je stvořen pro ty nejlepší fotografie, neuvěřitelně ostré i při slabém osvětlení. Perličkou je selektivní ostření, tedy bokeh efekt umožňující nastavit různou hloubku ostrosti a podtrhnout tak fotografovaný objekt. A kdo rád fotí sám sebe, ten zaplesá nad 16 Mpx předním selfie fotoaparátem s přisvětlovací diodou.

Jako ostatní Moto modely, i X4 je vybaven osmijádrovým procesorem a 3 GB RAM, NFC, čtečkou otisku prstů a dodávanou rychlonabíječkou – ta je schopná za 15 minut dodat až 6 hodin výdrže. Ačkoliv Moto X4 běžně stojí 8 990 Kč, nyní je u Mobil Pohotovosti v Black Friday nabídce za polovic: 4 499 Kč!