Motorola Moto G8 Plus se blíží. Nabídne velký displej a tři fotoaparáty

3
Motorola Moto G8 Plus se blíží. Nabídne velký displej a tři fotoaparáty
  • Očekává se 6,3palcový IPS displej s Full HD rozlišením
  • Procesor Snapdragon 665 doplní 4GB operační paměť
  • Hlavní fotoaparát bude mít 48megapixelové rozlišení

Motorola v současné době produkuje dvě hlavní řady smartphonů, a to Moto a One. Ačkoliv se zdálo, že řada Moto pomalu zmizí, vyvrací to nejnovější informace a fotografie Moto G8 Plus. Na první pohled vám však snímky mohou připomenout jinou, nedávno představenou Motorolu One Macro. Vzhled je opravdu takřka identický, avšak výbava bude zřejmě hrát do karet spíše očekávané Moto G8 Plus. O něco větší 6,3palcový IPS displej bude mít adekvátnější Full HD+ rozlišení.

Motorola Moto G8 Plus

Hardware bude poplatný střední třídě s procesorem Snapdragon 665 a 4GB operační paměti. Interní paměť pojme 64/128 GB prostoru a navrch nebude chybět slot pro paměťové karty. Vítaným plusem je přítomnost USB-C i 3,5mm jacku. Tělo zařízení má být tenké 9,1 milimetrů a hmotnost se zastaví na 188 gramech.

Lákadlem bude i sestava tří fotoaparátů s laserovým ostřením na zadní straně. Ta se sestává z hlavního 48megapixelového snímače, 16megapixelového ultraširokoúhlého objektivu a 5megapixelové kamerky pro práci s hloubkou ostrosti. K představení Motoroly Moto G8 Plus by mělo dojít 24. října v Brazílii, avšak o ceně a následné dostupnosti ještě informace k dispozici nejsou.

Diskuze ke článku
Carda
A zase narážka na velký displej vždyť to není pravda je to nudle, ma výřez a zakulacené rohy, tudíž to ani těch nudloudních 6,3 palců mít nebude :D
Martin
Jako telefon ideální, může se dobře ovládat jednou rukou. Ale ty velké rámečky nepřekousnu, minimum jsou rámečky jako u Horu 8x,vše co je má větší nechci.
Mint
Já bych raději něco pod 4,5". Na dlouhodobé čumění mám 24" LCD a mobil mám hlavně kvůli mobilitě a skladnosti.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze