Mall otevírá první mobilní speciálku výraznými slevami na telefony

Mall otevírá první mobilní speciálku výraznými slevami na telefony
  • Mall.cz otevírá v sobotu 19. října v 15 hodin v pražských Holešovicích prodejnu Mall Shop, která prošla kompletní rekonstrukcí
  • Běžnou výdejnu zásilek e-shop přeměnil během čtyř týdnů na svou první speciálku zaměřenou na prodej mobilních telefonů, tabletů a příslušenství
  • V den otevření budou moci zákazníci pořídit výrazně zlevněné vybrané smartphony a čekají na ně zajímavé slevové akce

V novém showroomu mohou zákazníci vybírat z více než 250 vystavených modelů mobilních telefonů a tabletů napříč značkami, jak se lze dočíst na mall.cz. Zastoupen bude mimo jiné Apple, ASUS, Epico, Honor, Huawei, Nokia, Samsung, Xiaomi a další. Kromě mobilních telefonů a tabletů na ně čeká také nabídka nositelné elektroniky, chytré náramky a hodinky nebo třeba robotické vysavače a další přístroje do chytré domácnosti. Přímo v prodejně najdou zákazníci vždy aktuální novinky mobilních telefonů napříč značkami, které si budou moci v klidu osobně vyzkoušet a zároveň si je i hned odnést s sebou. Výrobky budou na prodejně dostupné skladem.

Pražská prodejna je naše první speciálka. Jde o kombinaci výdejny a prodejny, kde se zákazník snadno a rychle dostane k sortimentu kolem mobilních telefonů, tabletů a veškerého příslušenství,“ říká Olda Bajer, CEO Mall Group, a doplňuje: „Jde o pilotní projekt, další prodejnu otevřeme do konce roku například v Žilině na Slovensku. A další města budou následovat.


Pro dvacet nejrychlejších je připraven Apple iPhone 8 s interní pamětí 64 GB s 50% slevou. 100 kusů Honor 20 Lite, 4 GB/128 GB, vyjde po započtení slevy na 4 790 korun. Chytré hodinky Galaxy Watch 42 mm od Samsungu budou k dispozici v počtu třicet kusů, a to za cenu 3 990 korun, vyjdou tedy o čtyři tisíce levněji oproti běžné ceně. O polovinu výhodněji vyjde zákazníky také 20 kusů Xiaomi Redmi 7A Matte Black 2GB/16GB. Pro prvních 20 zájemců bude v nové prodejně dále připraven také robotický vysavač Xiaomi Roborock Xiaowa za 4 245 korun. Na výběr bude několik typů chytrých náramků a hodinek, které budou nabízeny se slevou až 50 %. 100 kusů Xiaomi Mi Band 3 vyjde s 50% slevou na 375 korun. Každý zákazník má nárok na jeden zlevněný smartphone a jeden kus další zlevněné elektroniky. Akce platí v ten den do vyprodání zásob.

Více informací o akční nabídce je k dispozici na této stránce.

Diskuze ke článku
Řezňýk
To bude masakr. Očekávám tak deset mrtvých.
pet
kdyby byl note 10 za 15000 tak beru ale tohle je bida :-)
Jab
Wow. Mall vymyslel prodejnu.
Mio
Aha, takže takový výprodej ležáků a výběhových kousků :D

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze