Lenovo se chystá Barcelonu oslnit novinkou Z6 Pro

Lenovo se chystá Barcelonu oslnit novinkou Z6 Pro
7
  • Lenovo láká na představení modelu Z6 Pro v rámci veletrhu MWC 2019
  • Mohlo by se však jednat o globální variantu Lenova Z5 Pro GT

Lenovo vypustilo do světa teaser lákající na nový smartphone, který se prvně ukáže na blížícím se veletrhu MWC 2019. Jediné, co výrobce prozradil, je, že půjde o telefon s označením Z6 Pro. Tím se nabízí možnost, že jde o nástupce nedávno představeného Lenova Z5 Pro GT. Od jeho čínské premiéry však uběhly přibližně tři měsíce a nástupce výsuvného telefonu s procesorem Snapdragon 855 zní jako nepravděpodobná varianta.

Objevily se tak spekulace, že Lenovo chystá svůj špičkový telefon představit v globální verzi a dát mu rovnou i nový název. Vše se dozvíme již zkraje příští týdne na veletrhu MWC 2019 v Barceloně. Redakce mobilenet.cz ve Španělsku nebude chybět a novinku Lenova si nenecháme ujít.


Diskuze ke článku
Jiří
Pokud ty červené linky nejsou jen odlesky pozadí, mohl by to být celkem nápaditý designový prvek, kterým by se telefon na první pohled odlišil od ostatních. Barevný gradient začal Huawei dávat prakticky všude, čili tím už nikoho neokouzlí...
awacs
Lenovo už nikdy. Společnost, která tak kašle na aktualizace a podporu včetně svých top modelů jsem snad viděl jen u no name výrobců
XI xao
Lenovo už nikdy
MrQuick
Ano chápu proč někteří říkají Lenovo už nikdy, ale ten design je DOKONALÝ. Přesně to bych chtěl. Ovládání hlasitosti vlevo, čtečka otisků v dipleji a žádná díra. Smůla asi bude, že pádlo a Lenovo.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze