Konkurence v obavách? Notebook Realme Book se odhaluje

aktualizováno
Konkurence v obavách? Notebook Realme Book se odhaluje
Fotografie: Realme
  • S notebookem se zřejmě počítá i pro evropské trhy
  • Půjde o první zařízení tohoto typu skupiny BBK Electronics

Aktualizováno 10. 6. 2021

Po úvodním naznačení přípravy notebooku od Realme dnes androidauthority.com přináší exkluzivní fotografie, na kterých vidíme již hotové zařízení s hliníkovým tělem, dvěma USB-C nebo samozřejmě systémem Windows 10. Displej s malými rámečky by měl mít poměr stran 3:2.

Realme Book

Původní informace z 9. 6. 2021

Realme je mladá značka mobilních telefonů, která se během zhruba dvou let vyšvihla do popředí a například v případě českého trhu se již dostala mezi pětici největších výrobců. Kromě telefonů můžete od Realme mít třeba chytré hodinky, náramky, sluchátka, žárovky a v zahraničí i televize. V brzké době se však čínský výrobce zřejmě pustí i do segmentu notebooků.


Naznačuje to nový tweet Madhava Shetha, generálního ředitele firmy pro Indii a Evropu. Ten sdílel fotografii, na které je vidět okraj notebooku v nějaké tašce či obálce. Vše doprovodil binární zprávou, kterou přeložíme jako „Hello World!“. Je tedy pravděpodobné, že se jedná o zcela nové zařízení a notebooky Realme doposud v nabídce nemá. Pakliže jej skutečně představí, bude se jednat o první počin skupiny BBK Electronics, neboť OnePlus a Oppo, které do skupiny spolu s Realme patří, notebooky v nabídce nemají.

Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze