iPhone 15 Pro nebyl nikdy levnější, ti nejrychlejší ho teď koupí za 21 990 Kč

iPhone 15 Pro nebyl nikdy levnější, ti nejrychlejší ho teď koupí za 21 990 Kč
Fotografie: Mobil Pohotovost
  • iPhone 15 Pro nebyl nikdy levnější než právě teď
  • Nejžádanější model pořídíte za pouhých 21 990 Kč
  • Speciální cena ale platí jen pár dní

iPhone 15 Pro nebyl ještě nikdy levnější. V Mobil Pohotovosti teď koupíte nejžádanější variantu iPhonu 15 Pro za pouhých 21 990 Kč. Lepší cenu na českém trhu momentálně nenajdete, protože kromě obří slevy můžete využít i bonus dva a půl tisíce korun. A aby toho nebylo málo, na mp.cz získáte na telefon i prodlouženou záruku na 3 roky v hodnotě několik tisíc zdarma.

Nejlepší cena v historii

iPhone 15 Pro je na pár dní v akci za pouhých 24 490 Kč. Už to je rekordně nízká cena, za kterou je k mání u Mobil Pohotovosti. Využít ale můžete ještě bonus 2 500 Kč a snížit si tak cenu na úplné minimum, konkrétně na 21 990 Kč (původně 29 990 Kč), to je mimochodem nejnižší cena, za kterou se dal kdy sehnat.

Ačkoli je výše zmíněná varianta aktuálně ta nejvýhodnější, v zajímavých slevách jsou i ostatní modely. Například základní iPhone 15 pořídíte jen za něco málo přes 17 tisíc.

Apple

Aktuální ceny po slevě a odečtení bonusu:

Ke všem iPhonům 15 navíc získáte zdarma prodlouženou 3letou záruku v hodnotě několika tisíc.

iPhone 15 Pro od 89 Kč měsíčně

U Mobil Pohotovosti koupíte iPhone 15 Pro i za absolutně nejnižší měsíční cenu – už od 89 Kč x 26 měsíců. Takhle nízko se dostanete právě díky výkupnímu bonusu a revoluční službě, kdy vám v Mobil Pohotovosti dopředu spočítají, jakou výkupní cenu bude mít váš nový iPhone po 26 měsících používání. Za tuto cenu ho od vás po uplynutí 26 měsíců skutečně odkoupí, avšak s tím, že už nyní vám částku odečtou od pořizovací ceny. Detailní informace najdete na mp.cz/novinky-apple.