Huawei jde na jistotu. OLED displeje údajně objedná výhradně u Samsungu

Huawei jde na jistotu. OLED displeje údajně objedná výhradně u Samsungu
7
  • Budoucí modely P30 mají mít OLED panely od Samsungu
  • Huawei zřejmě nechce opakovat loňské fiasko s displeji od LG

Již za několik dní dojde k představení nových telefonů Huawei P30. Oba výše postavené telefony mají disponovat OLED displeji, což není žádné velké překvapení. Server mydrivers.com nyní přišel s informací, která hlásá, že Huawei změní dodavatele OLED panelů. Tím se má stát Samsung, vůbec největší světový výrobce OLED displejů, od kterého displeje odebírá například i Apple. Proč se Huawei rozhodl ke změně dodavatele?

Možná si vzpomenete na loňský rok a stále ještě top model Huawei Mate 20 Pro. I ten je vybaven OLED displejem, který dodává LG a BOE. Jenže právě s panely od LG byly poměrně velké a nepříjemné problémy, které minimálně z části mohly poznamenat prodeje jinak špičkově vybaveného přístroje. Huawei se takovýmto přešlapům zřejmě chce vyhnout. Současně se také spolehne na jednoho výhradního dodavatele, což je samozřejmě méně komplikované. U Samsungu také Huawei získá jistotu, že uspokojí v podstatě jakkoliv objemné objednávky.

Diskuze ke článku
Absolut NoFak
To zas bude pálení čarodějnic.
Martin
Problém byl na straně Huawei ne LG, když si to neumí sám ani nalepit a pak se diví že to blbne, a dodnes jsme se nedozvěděli zda to bylo vážně chyba LG jen dohady a lži. Kdyby byla chyba u LG proč své nebo Sony modely mají Oled osazený ale je bez chyb? Divné ne?

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze