Doveďte nové iPhony 12 k dokonalosti, Apple představil i nové příslušenství

7
Doveďte nové iPhony 12 k dokonalosti, Apple představil i nové příslušenství
Fotografie: Apple
  • Nové iPhony můžete obléci do silikonového či průhledného pouzdra
  • Objevila se také peněženka připevnitelná k zadní straně iPhonů
  • Zájem určitě bude i o novou 20W nabíječku

Včerejší večer, to nebyly jen nové iPhony 12, ale také nezbytné příslušenství, které si k nim můžete pořídit skrze apple.com. Apple si připravil například nová pouzdra či nabíječky.

Silikonový kryt

Pomyslným základem je obyčejný silikonový kryt dostupný v 8 barevných variantách a chránící záda a boky telefonu. V tuto chvíli jej Apple udává jako volitelné příslušenství pro iPhony 12 a 12 Pro. Přímo v krytu jsou zabudované magnety pro snadnější využití MagSafe. V zásadě vcelku obyčejný silikonový kryt si Apple cení na 1 490 Kč.

Průhledný kryt

Je vám barva vašeho vyvoleného iPhonu 12 (Pro) nadevše a přesto byste jej chtěli ochránit? Není nic jednoduššího než sáhnout po zbrusu novém průhledném ochranném krytu, u kterého je navíc opět přítomna sestava magnetů pro co nejpohodlnější využívání MagSafe, tedy například připojení nabíječky, o které ještě bude řeč. I průhledný kryt vás vyjde na 1 490 Kč.

Kožená peněženka

Pořídili jste si nový iPhone 12, ale nevíte, kam dát občanku nebo platební karty? Apple má v nabídce novou koženou peněženku, kterou díky magnetům a MagSafe můžete připevnit pevně k vašemu telefonu, případně i telefonu v pouzdře. Pouzdro je dle Applu odstíněno, tudíž se nemusíte o své platební karty obávat. Nové kožené pouzdru, na jehož těle nemůže chybět logo nakousnutého jablka, stojí 1 790 Kč.

Kožená peněženka Apple

Bezdrátová nabíječka MagSafe

Apple ukázal také údajně velmi návykové nabíjecí pomocí bezdrátové nabíječky MagSafe, která má kruhový tvar a pomocí magnetů dokonale přilne k zadní straně iPhonu. Mimochodem je to také jediný způsob, jak iPhony 12 donutit se bezdrátově nabíjet výkonem 15 W. Pakliže budete mít bezdrátovou nabíječku standardu Qi, klesne výkon na polovinu. Bezdrátové řešení od Applu vás na českém trhu vyjde na 1 190 Kč.

Apple bezdrátová nabíječky MagSafe

Nová nabíječka

Pokud jste včera sledovali keynote, nebo alespoň zpravodajský proud článků na mobilenet.cz, jistě vám neuniklo, že Apple k iPhonům již nebude přibalovat nabíječku. Pokud ji nemáte, rozbila se vám, případně chcete mít tu nejnovější s výkonem 20 W, budete si ji muset koupit. Na českém trhu stojí 590 Kč.

20W Apple nabíječka
Související články
Diskuze ke článku
Milan Strnadel
Milan Strnadel
To je bída. Motorola Z má tyhle kryty na magnety od roku 2015. Textilní, nylonový, kevlarový. Plus mody jako baterie, fotoaparát, reproduktor. Třeba se k tomu iPhone za pár let taky dostane.
Martin Jeřábek
Martin Jeřábek
Zbytečný krám, s ničím novým nepřišli. Jen kopírují vesele.
Jan Kasik
Jan Kasik
Jejda toto mám tady ve skříní s alíku za 4 doláče - to jsem kupoval někdy před 5 rokama (hezký retro) - tam to bylo na platební karty
Alin Lasicka
Alin Lasicka
Koupila jsem si iPhone, ale nevim, na co je ta peněženka... už nemam co do ní dát, poraďte.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze