Chytrý náramek Honor Band 4 zaujme cenou i funkcemi. Sesadí z trůnu Xiaomi Mi Band 3?

Chytrý náramek Honor Band 4 zaujme cenou i funkcemi. Sesadí z trůnu Xiaomi Mi Band 3?
5
  • Chytrý náramek Honor Band 4 se bude prodávat za 1 299 Kč
  • Nabídne voděodolnost do hloubky až 50 metrů a barevný AMOLED displej

Velkolepou evropskou premiéru Honoru 8X na Pražském hradě doprovodilo i neočekávané oznámení nového produktu z portfolia wearables. Jedná se o chytrý náramek s označením Honor Band 4, o kterém jsme vás informovali již v září.

Nejzajímavější oznámenou informací tak byla cena pro evropský a český trh, která činí 1 299 Kč (59 euro). Honor Band 4 toho má hodně co nabídnout – může například fungovat jako dálkový spouštěč při pořizování fotografií a mnozí uživatelé ocení i funkci hledání telefonu. Honor Band 4 je také voděodolný do hloubky až 50 metrů. A samozřejmě nechybí ani klasické funkce, jakými jsou monitoring tepu nebo schopnost sledování a sdílení každodenní tréninkové aktivity.

Zaujala nás rovněž schopnost náramku rozeznat několik plaveckých stylů. Na trhu se tak bude utkávat s konkurencí v podobě Xiaomi Mi Bandu 3. Na pultech obchodů se objeví již v listopadu.

Diskuze ke článku
Janek
no rozhodně nebude konkurovat cenou - mám na ruce Mi band 3 za 25 dolarů
MilanDka
Nevím no, ale druh těsnění 50m neznamená, ze se s tím dá do této hloubky potopit. To by jen náramek křupnul. Vždy bylo 50m max. sprcha nebo zmoknout. 100m tak pro lehké plavání, v žádném případě potápění. 200m - hodinky co snesou i lehké ponory a skákání do vody třeba z veze. 300m určené na potápění. Ale taky nevydrží 300 metru.
Co je to za módu v poslední době takto špatně informovat? A nedělá to jen Váš web.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze