Cena Samsungu Galaxy S22 maximálně klesla, je teď historicky nejlevnější

Cena Samsungu Galaxy S22 maximálně klesla, je teď historicky nejlevnější
Fotografie: Mobil Pohotovost

Samsung ode dneška a pouze dočasně zlevňuje své vlajkové telefony Galaxy S22, Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra až o čtyři tisíce. Zároveň ale k základním modelům i nadále nabízí bonus 3 000 Kč, takže vás Galaxy S22 nyní vyjde jen za 16 tisíc korun. To je ostatně vůbec nejnižší cena, za kterou se kdy prodával.

Galaxy S22 nebyl nikdy levnější

Samsung Galaxy S22 za 15 990 Kč je hodně lákavá koupě, obzvlášť vzhledem k vlajkovým parametrům, které nabízí. Telefon je od dnešního dne zlevněný o tři tisíce, další tři tisíce ušetříte, pokud po jeho koupi prodáte svůj starý telefon a zaregistrujete se na novysamsung.cz.

Také  Galaxy S22+  je teď obzvlášť výhodný, protože ode dneška ho koupíte se slevou 4 000 Kč. Cenu si ještě můžete snížit o další 2 tisíce, ovšem pouze u Mobil Pohotovosti, protože jedině tam na telefon dostanete bonus k výkupu. Stejná sleva i bonus pak platí i na nejlepší  Galaxy S22 Ultra . Ke všem vlajkovkám Samsungu na vás u Mobil Pohotovosti čeká ještě ten nejlepší dárek v podobě prodloužené záruky na 3 roky zdarma.

Ceny Samsungů po slevě a odečtení bonusu:

Samsung

Galaxy S22 za 184 Kč měsíčně

Pokud chcete nový Samsung koupit co nejvýhodněji, tedy za co nejnižší měsíční splátku na trhu, můžete na mp.cz využít revoluční službu obměny starého telefonu za nový. Díky té vás  Galaxy S22  vyjde na pouhých 184 Kč měsíčně při přechodu z Galaxy S21. Stačí jen prodat jakékoli starší zařízení (telefon, tablet, chytré hodinky, herní konzoli). Více o službě zjistíte na mp.cz/galaxys22.