Blíží se Realme 8s 5G. Dočkáme se vůbec nějakých vylepšení?

6
Blíží se Realme 8s 5G. Dočkáme se vůbec nějakých vylepšení?
Fotografie: Realme
  • Nasazen bude nový procesor Dimensity 810U
  • Displej naroste na 6,5" a bude mít 90 Hz
  • Bude podporováno 33W nabíjení baterie s kapacitou 5 000 mAh

Realme vydává nové telefony jako na běžícím pásu. Zejména ve střední třídě se generace střídají každého půl roku, a tak není velkým překvapením, že 91mobiles.com informuje o Realme 8s 5G. Zdá se však, že novinek oproti stávajícím modelům řady Realme 8 bude poskrovnu.

Realme 8s

Dle dostupných informací se můžeme těšit na 6,5" Full HD+ displej s 90Hz obnovovací frekvencí. Ve výstřelu bude 16megapixelová čelní kamerka, zatímco na zadní straně se objeví hlavní snímač s 64 megapixely. Novinkou bude nasazení procesoru Dimensity 810U s 5G. Základní varianta bude disponovat 128GB pamětí a 6GB RAM, vrcholná verze nabídne 8 GB RAM a 256GB interní úložiště.

Samozřejmostí je nejnovější Android 11 s nadstavbou Realme UI 2.0. Baterie má mít kapacitu 5 000 mAh a podporovat 33W nabíjení. Na další informace si musíme ještě počkat, stejně tak na termín představení.

Související články
Diskuze ke článku
Dominik Štolfa
Dominik Štolfa
Realme bezmyšlenkovitě chrlí jeden telefon za druhým. Kvantita zastiňuje kvalitu a promítá se to v mizerném vydávání aktualizací s různými vylepšeními nedej bože skok na vyšší Android.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze