ASUS Snapdragon dorazil do Česka. Má brutální výkon a skvělá sluchátka v balení

ASUS Snapdragon dorazil do Česka. Má brutální výkon a skvělá sluchátka v balení
Fotografie: Mobil Pohotovost

Listopad je synonymem těch nejlepších nabídek na trhu a ne jinak je tomu i letos. Kromě nejnižších cen se ale objevují i speciální produkty, které se mimořádně vyplatí a mnohdy jsou i limitované. Přesně takový je speciální ASUS Snapdragon, který momentálně představuje nejnadupanější telefon do 10 tisíc. A koupíte ho exkluzivně u jediného českého prodejce.

ASUS Smartphone for Snapdragon Insiders je sice poněkud neobvyklý název pro telefon, o to speciálnější samotné zařízení je. Jedná se o limitovaný smartphone, jehož cenovka se při příchodu na trh pohybovala okolo 30 tisíc, exkluzivně u Mobil Pohotovosti ho ale nyní koupíte jen za 9 999 Kč. A za tuto cenu je skutečně hodně zajímavý.

Bezdrátová sluchátka v balení

V první řadě zaujme bohatým balením, ve kterém kromě rychlého adaptéru, dvojici USB-C kabelů a ochranného krytu najdete kvalitní bezdrátová sluchátka Snapdragon. Samotný telefon si pak získá vaši pozornost špičkovými parametry, zejména obří pamětí 16GB/512GB, která je v této cenové relaci nevídaná.

ASUS Snapdragon

Nejlepší výbava do 10 tisíc

I ostatní parametry jsou ovšem špičkové. Vpředu se vyjímá 6,78" 144Hz AMOLED displej, výkon zajišťuje vlajkový čipset Snapdragonu 888 5G a slušné je i 65W rychlonabíjení, přičemž potřebný adaptér je součástí balení. Svými parametry jde o ideální a hlavně cenově dostupný smartphone pro hráče, čemuž nasvědčuje i funkce Snapdragon Elite Gaming, kdy telefon sníží veškeré odezvy, zlepší barvy displeje a dá maximální prioritu hře.

Zdaleka si ho ale nemusí pořizovat pouze hráči. ASUS Snapdragon je povedený po všech stránkách, tudíž nabízí i kvalitní 64Mpx fotoaparát s optickou stabilizací a schopností nahrávat 8K videa. Po jeho boku pak stojí ještě 12Mpx ultraširokoúhlý objektiv a teleobjektiv s trojnásobným zoomem.

ASUS Snapdragon