ASUS ROG Phone 2 má termín uvedení i cenovku

ASUS ROG Phone 2 má termín uvedení i cenovku
11
  • Půjde o telefon určený pro hráče
  • Ohlášen bude 23. července

Aktualizováno 18. 6. 2019

Jakmile se objevily první úniky ohledně herního smartphonu od ASUSu, bylo zcela jasné, že na jeho uvedení nebudeme dlouho čekat. Na digitimes.com.tw nyní znají i termín uvedení a cenu.

Pokud rádi hrajete, měli byste si v kalendáři zakroužkovat termín 23. července, kdy tento kousek dostane vlastní akci v Pekingu. Tento termín nebyl zvolen náhodně, protože o týden později začíná akce ChinaJoy, které by se mělo účastnit až 400 tisíc sportovních hráčů, a tak zde bude velký prostor k propagaci.

Rovněž se nepodařilo uhlídat zaváděcí cenu, která by měla činit 4 399 jüanů, tedy necelých 18 tisíc korun se započtením české DPH.

Původní informace z 12. 6. 2019

ASUS oznámil partnerství s Tecent Games, které pro nadcházející smartphone ROG Phone 2 připraví exkluzivní hry. Jednou z nich bude i mlátička Under the One Man. Na tom by nebylo zas až tak nic pozoruhodného, ale jak si povšimli na weibo.com, ohlášení tohoto partnerství přichází s informací, že smartphone bude mít displej s obnovovací frekvencí 120 Hz a hry budou na takovou rychlost náležitě vyladěny.

Asus ROG Phone 2

Kromě toho nabídne novinka ještě Snapdragon 855 a až 12 GB RAM a měla by být vybavena speciální chladícím systémem, který dokáže vyždímat z daných komponent maximum. Oficiálního oznámení, stejně tak jako ceny, se nejspíše dočkáme v červenci. Do té doby se zájemci o 120Hz displej budou muset spokojit se starším Razer Phonem 2.

Diskuze ke článku
Petarda
tak hlavně aby to nebyla NUDLE!!!
Carda
Ano nepochopil protože to pochopit nejde je to nesmyl a výrobci si z vás utahují jelikož jim tím sypete prachy hezky pod nos a pak vás krmí tím že to má velký displej přitom je to největší lež v historii :D prý velký displej například poslední HONOR 20 6,26" nudle je ve výsledku 5,3" v 16:9 tak kde je ten velký displej? který mě natrhne prdel s 6" 16:9?

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze