Apple spouští oficiální e-shop i v ČR: ceny překvapí

1

Dobrý den, Česko. Tak vítá Apple své nové zákazníky na svém oficiálním českém e-shopu. Konečně jsme se i my dočkali oficiálního App Store v České republice, což nám dává možnost komfortně kupovat všechny výrobky a příslušenství společnosti Apple včetně iPodů, iPadů, iPhonů a Maců. Mnohdy za zajímavé ceny.

Kromě ČR se v Evropě dočkalo také Polsko a Maďarsko, jež se spolu s námi mohou připojit k USA a užívat si plnou podporu Applu. Oficiální stránky jsou plné přehledných databází a obrázků všech produktů, nechybí ani pořádná informační podpora a aplikace iTunes.

Velmi potěší menší bonusy ke startu obchodu, jako je bezplatné gravírování, doručení objednávky nad 2 950 Kč zcela zdarma či různé výhody pro studenty a učitele. O všem se dozvíte buď v samotném obchodu, nebo na infolince 800 701 391.

TIP: Přečtěte si také naši recenzi na Apple iPhone 4.

Rozhodně není od věci podotknout, že Apple slaví spuštění online obchodu i snížením cen, u některých produktů až o několik tisíc oproti konkurenci. Pro srovnání např. s obchodem iSetos, telefon iPhone 4 s interní pamětí 16 GB stojí v oficiálním App Store 14 490 Kč, zatímco u iSetosu 15 990 Kč. Tablet iPad 2 s Wi-Fi, 3G a pamětí 16 GB vás v oficiálním obchodě vyjde na 13 990 Kč, zatímco u iSetosu opět o něco dráž, 14 491 Kč. Rozhodně se nejedná o velké slevy, rozhodně ale čerstvé zákazníky potěší.

Zdroje: TZ

Diskuze ke článku
Radim
Nějak z toho pořád nemůžu vyčíst, jestli je už možné kupovat hudbu na iTunes. Na stránkách mají informaci o tom, že iTunes je obchod, ale to byl i předtím a hudba kupovat nešla.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze