Ani Samsung, ani Huawei. Prvním telefonem v Evropě s podporou 5G sítí bude OnePlus

5
Ani Samsung, ani Huawei. Prvním telefonem v Evropě s podporou 5G sítí bude OnePlus
  • První spolupráce bude navázána s britským telefonním operátorem EE
  • Prvenství by mělo OnePlus pomoci navýšit prodeje a dostat značku více do podvědomí zákazníků

Prohlášení CEO společnosti OnePlus, Peta Lau, udělalo radost všem fanouškům této značky. Prvenství v produkci vůbec prvního smartphonu osazeného nejnovějším Snapdragonem 855 totiž připadne na novou vlajkovou loď společnosti. Navíc, a to je možná ještě důležitější, se tak stane prvním smartphonem v Evropě, který nabídne podporu 5G sítí.

Spolupráce bude navázána s britským telefonním operátorem EE. Ve Spojených státech provoz 5G pravděpodobně „nakopnou“ až modely Samsung Galaxy S10 ve spolupráci s operátory Verizon a AT&T. Prvenství ve výrobě smartphonu s nejnovějším procesorem od Qualcommu a podpoře 5G sítí by výrobci mělo pomoci navýšit prodeje a zároveň dostat značku více do podvědomí zákazníků. Jak se model bude jmenovat nebo co dalšího kromě Snapdragonu 855 a podpory 5G sítí nabídne zatím prozrazeno nebylo.

Související články
Diskuze ke článku
Martin
Jenže lidi jsou zvykli na nižší cenu než má konkurence ale bohužel tento model se přiblížil ke konkurenci a bude se navyšovat cena o 200$ až 300$ což už důvod proč kupovat OnePlus skončí.
Dodo
Jo,pojedeme 5G a FUP bude v ČR pořád 2 Giga za cca 1500kč....To bude jízda pár vteřin....

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze