13 jako příslib skvělé zábavy. Rozhodněte, kde se bude konat další mobileDrink!

2
13 jako příslib skvělé zábavy. Rozhodněte, kde se bude konat další mobileDrink!
  • V pořadí již třináctý #mobileDrink se kvapem blíží a vy můžete rozhodnout, kde se bude konat tentokrát
  • Opět budete moci poznat redaktory mobilenet.cz, pracovníky Vodafonu, další čtenáře a fanoušky, vyzkoušet si nejnovější telefony a tablety, neochudíme vás ani o věcné ceny
  • Nyní můžete rozhodnout, zda se v únoru podíváme do Hradce Králové, Karlových Varů nebo Plzně

Již na únor chystáme ve spolupráci s Vodafonem pod názvem #mobileDrink další neformální setkání s vámi, našimi čtenáři a fanoušky mobilenet.cz, a také s fanoušky na sociálních sítích Vodafone. Už máme za sebou celkem 12 pokračování, přičemž poslední jubilejní #mobileDrink se konal v Olomouci. A proč vlastně jubilejní? Oslavili jsme krásných kulatých 5 let od konání prvního mobileDrinku.

I tentokrát rozjedeme po České Republice a přijedeme za vámi do některého z krajských měst a tentokrát vám dáváme na výběr z celkem tří měst. Které z nich to vyhraje? Je to na vás!

#mobileDrink 12 - Olomouc

Budete mít šanci poznat, kdo stojí za portálem mobilenet.cz i pracovníky odpovídající na vaše zvídavé dotazy na sociálních sítích Vodafone, pohrát si s nejnovějšími telefony, tablety, hodinkami, dalšími wearables, konvertibly nebo notebooky a dozvědět se spoustu zajímavostí. Hlavně si ale budete moci popovídat s dalšími fanoušky mobilních technologií a chybět nebude ani zajímavá soutěž o hodnotné ceny. Přichystány jsou opět zajímavé semináře od Vodafonu i dalších partnerů. Vše proběhne v uvolněném neformálním duchu v příjemném prostředí.

Kam za vámi přijedeme? Hlasujte!

Nadcházející #mobileDrink 13 se bude konat v únoru, přičemž přesné datum upřesníme jakmile spustíme registrace. Další #mobileDrink se bude konat buď v Karlových Varech, nebo v Hradci Králové, případně v Plzni. Vy můžete hlasováním níže rozhodnout, které z měst to bude.

Kde to bude? Je to na vás!

Ať vám už žádná novinka neuteče! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!

Registrujte se také do našeho newsletteru!

Diskuze ke článku
Vojta Vilímec
Vojta Vilímec
A co zase někdy Praha? Tam se sjedou všichni. Udělejte pořádně velký MobileDrink, pro stovky lidí a o víkendu :)
Majkk
Udělejte někdy pořádný mobiledrink v Brně a o víkendu, bylo by to super

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze