Náš další #mobileDrink proběhne v Brně: přihlaste se předběžně tady a teď!

Náš další #mobileDrink proběhne v Brně: přihlaste se předběžně tady a teď!
Fotografie: Petr Vojtěch, mobilenet.cz
  • V pořadí již 18. #mobileDrink se uskuteční v Brně
  • Setkáme se již 20. dubna ve večerních hodinách
  • Předběžně se můžete registrovat již nyní, získáte přednostní výhodu!

Poslední #mobileDrink proběhl v Praze a bylo to, jako vždy, skvělé. A to především díky vám, našim věrným fanouškům. Čekáte na dobrou zprávu? Tady ji máte! V pořadí již 18. mobileDrink proběhne již brzy, tentokrát v moravské metropoli, tedy v Brně!

Kdy za vámi přijedeme?

Nadcházející #mobileDrink 18 se bude konat ve čtvrtek 20. dubna, přičemž přesné místo upřesníme těm, kteří se registrují. Právě dnes spouštíme předběžné registrace, kdy registrovaní získají přednostní výhodu v momentě, kdy spustíme ostré přihlašování. Kapacita bude opět omezená. Jen pro představu, zájem o akci je vždy několikanásobně vyšší, než je reálná kapacita mobileDrinku.

A co bude na programu tentokrát? Budete mít šanci poznat, kdo stojí za našimi weby mobilenet.cz, fZone.cz nebo fDrive.cz i pracovníky odpovídající na vaše zvídavé dotazy na sociálních sítích Vodafonu, pohrát si s nejnovějšími telefony, tablety, wearables a dozvědět se něco zajímavého. Zejména ale budete moci vyhrát mnoho hodnotných cen nebo se třeba provézt nejnovějšími elektromobily. Hlavním partnerem #mobileDrinku je již tradičně operátor Vodafone, ani tentokrát tomu nebude jinak.

Poslední #mobileDrink proběhl v Praze

Místo a čas konání #mobileDrink 18

KDY: ve čtvrtek 20. dubna ve večerních hodinách
KDE: Brno (místo potvrdíme registrovaným členům)

Nyní spouštíme předběžné přihlašování. Předběžně přihlášení pak v předstihu obdrží e-mail s přesným termínem zahájením ostrého přihlašování, budou tak mít výhodu. Kapacita mobileDrinku je totiž i tentokrát omezená. A pozveme jen ty nejrychlejší! Přihlašovací formulář pro předběžné přihlášení na #mobileDrink 18 naleznete níže. Pokud se vám nezobrazuje, využijte tento odkaz.

Ať vám už žádná novinka neuteče! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!

Registrujte se také do našeho newsletteru!