Zdrojový kód beta iOS 13 ukrývá odkaz, který naznačuje datum odhalení iPhonů 11

Zdrojový kód beta iOS 13 ukrývá odkaz, který naznačuje datum odhalení iPhonů 11
  • Podle informací vytažených ze zdrojového kódu beta verze iOS 13 by mělo dojít k představení nových iPhonů již 10. září
  • Prezident japonského operátora však ještě předtím naznačil datum 20. září

Aktualizováno 17. 8. 2019

Zdrojový kód v pořadí již sedmé beta verze iOS 13 ukrývá soubor, který má podle názoru ihelpbr.com odkazovat na datum představení nových iPhonů 11. Název souboru „HoldForRelease“ se screenshotem domovské obrazovky, na níž lze zahlédnout datum úterý 10. září, je údajně nezpochybnitelným důkazem toho, že právě v tento den budou iPhony odhaleny. Prezident japonského operátora SoftBank, který se před pár dny prořekl, však naznačil, že by mělo dojít k odhalení až 20. září. Kdy k představení dojde se dozvíme již za pár týdnů.


Původní informace z 7. 8. 2019

Pouze pár týdnů před představením nové generace iPhonů XI prozradil prezident japonské společnosti SoftBank, jež vlastní stejnojmenného telefonního operátora, datum zahájení prodeje.


Prezident, Ken Miyauchi, se prořekl na každoročním setkání investorů, kde na dotaz novináře, kterého zajímalo, jak si v souvislosti s novými iPhony operátor SoftBank poradí s nařízením japonské vlády (které vstupuje v platnost od 1. října), odpověděl: „Upřímně, zajímalo by mě, co budeme dělat po dobu těch deseti dní. Ne, to bych neměl říkat. Nevím, kdy bude nový iPhone uveden na trh.

Datum, kdy půjdou nové iPhony do prodeje, by tedy mělo připadnout na 20. září. Předobjednávky započnou s největší pravděpodobností o týden dříve v pátek 13. září.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze