Dostane se na chodník slávy? Razer Phone 2 bude odhalen již 10. října v Hollywoodu

Dostane se na chodník slávy? Razer Phone 2 bude odhalen již 10. října v Hollywoodu
  • Razer Phone 2 má být oznámen již 10. října 2018 v Hollywoodu
  • Osazen má být nejvýkonnějším procesorem od Qualcommu

Aktualizováno 17. 9. 2018

Razer Phone 2

Razer rozesílá pozvánku na událost konající se 10. října 2018 v Hollywoodu, na které oznámí Razer Phone 2.

Aktualizováno 14. 9. 2018

Dnešním dnem bychom měli znát podobu chystaného Razer Phonu 2. Můžete ji vidět nahoře v ikonce článku. Kdepak, nejde o první generaci. To jen výrobce neudělal takřka žádnou změnu. Níže je k dispozici porovnání současné první generace s budoucí druhou. Menší odlišnosti se mohou udát v rámečcích kolem displeje, zde mohou rendery klamat. Totéž platí o konkrétním rozmístění senzorů a čelního fotoaparátu. Na každý pád nelze čekat designovou proměnu.

Razer Phone 2
Vlevo současný Razer Phone, vpravo údajně Razer Phone 2

Aktualizováno 3. 9. 2018

Po necelém měsíci se o další informace postarala opět samotná společnost Razer. Ta ve své finanční zprávě uvedla, že v nejbližších měsících budou síly společnosti směřovat k vývoji druhé generace jejich Razer Phonu. Opět jsme se však nic konkrétního nedozvěděli a lze jen hádat, jak blízko je případné představení.

Původní informace z 6. 8. 2018

Zkraje loňského listopadu představila společnost Razer svůj první chytrý telefon. Prezentovala jej jako perfektní nástroj pro hráče mobilních her. Smartphone totiž nabízel nejen špičkový hardware, ale především displej se 120 Hz. Novinka se dostala i do naší redakce, kde jsme si jej až na horší duální fotoaparát vesměs pochvalovali. S prodeji je údajně spokojen i samotný Razer. Zástupce společnosti na nedávné akci ChinaJoy 2018 zmínil, že by nadcházející Razer Phone mohl být uveden na čínském trhu ještě v letošním roce.

Chen Xiaoping, viceprezident Razeru, dále uvedl, že by případný Razer Phone 2 nabízel nejvýkonnější procesor od Qualcommu. Aktuálně by to znamenalo nasazení Snapdragonu 845, jenže ještě do konce roku se má oficiálně představit Snapdragon 855 a budoucí Razer Phone by mohl spoléhat již na něj. Tím by se možná minimálně na chvíli stal vůbec nejvýkonnějším telefonem.

Diskuze ke článku
Tomason
A to měla první řada nejakej úspěch, že už chystají další telefon?
mato
Krásny telefón, stačí keď vychytajú tých pár nedostatkov a o úspech majú postarané. Držím palce.
Harlo
Asi sa nepoucili ze? Chcu dalsi prepadak a skoncit uplne, tak uvidime.
M
Áno rozdiel je v dátume he

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze