Vyhrajte Huawei P40 Lite v naší nové soutěži

Sledujte mobilecast a zvyšte svoji šanci
Vyhrajte Huawei P40 Lite v naší nové soutěži
Fotografie: Ioannis Papadopoulos, mobilenet.cz
  • V dnešní soutěži můžete vyhrát Huawei P40 Lite s umělou inteligencí
  • Pokud se do soutěže zapojíte v průběhu trvání dnešního mobilecastu #187, vaše šance se zvýší

Dnes tu máme další soutěž, tentokrát hrajeme o Huawei P40 Lite, který se chlubí například elegantním designem, umělou inteligencí a hlavně čtveřicí fotoaparátů.

Ve výčtu máme snímač hlavní, širokoúhlý, bokeh senzor a makro fotoaparát, zkrátka plná výbava pro moderního fotografa. Dnešní soutěž je tak trochu výjimečná. Ti, kteří na soutěžní otázku správně odpoví v rámci vysílání mobilecastu #187, budou mít šanci na výhru větší!

Jak hrát a vyhrát?

  1. Budeme rádi za odběr na našem YouTube kanále!
  2. Dnes, tedy ve čtvrtek 15. 10. 2020 od 17:00 hod. sledujte živě na náš pořad mobilecast na našem YouTube kanále, nebo přímo v článku na mobilenet.cz. V rámci pořadu vyhlásíme soutěžní otázku. Kdo nestihne živý přenos, na YouTube bude k dispozici, jako vždy, i záznam.
  3. Svou odpověď na soutěžní otázku vyplňte do formuláře níže. Pokud to stihnete v průběhu živého vysílání mobilecastu, zapíšeme vás do slosování pětkrát, budete tak mít mnohem vyšší šanci vyhrát. Je to odměna za to, že nás sledujete živě.
  4. Počkejte si na slosování a vyhlášení vítěze, kterého vyhlásíme na webu příští týden a bude kontaktován také e-mailem.

Soutěž probíhá od 15. 10. 2020 17:00 hod. do 18. 10. 2020 23:59 hod. Výhrou je mobilní telefon Huawei P40 Lite. Nezapomeňte si pročíst také kompletní kompletní pravidla soutěže, která naleznete zde.

Soutěžní formulář

Pokud se vám soutěžní formulář nezobrazuje, využijte tento odkaz.

Ať vám už žádná soutěž neunikne! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!

Související články