Vyhrajte Fitbit Sense v naší nové soutěži!

Vyhrajte Fitbit Sense v naší nové soutěži!
Fotografie: Ioannis Papadopoulos, mobilenet.cz
  • V souvislosti s dnešním jubilejním mobilecastem #200 vyhlašujeme speciální soutěž o chytré hodinky Fitbit Sense
  • Ty se chlubí elegantním designem i skvělými funkcemi
  • Ten, kdo se zúčastní v rámci konání mobilecastu, bude mít šanci na výhru větší

Ani u příležitosti dnešního vysílání pořadu mobilecast, který je navíc jubilejní, vás neochudíme o možnost soutěžit o hodnotný produkt. Ten věnovala společnost Fitbit, konkrétně se jedná o chytré hodinky Sense. Ty skvěle vypadají a mají bohatou nabídku funkcí pro váš aktivní životní styl.

Ti, kteří na soutěžní otázku správně odpoví v rámci vysílání mobilecastu #200, budou mít šanci na výhru větší!

Jak hrát a vyhrát?

  1. Budeme rádi za odběr na našem YouTube kanále!
  2. Dnes, tedy v úterý 20. 4. 2021 od 17:00 hod. sledujte živě na náš pořad mobilecast na našem YouTube kanále, nebo přímo v článku na mobilenet.cz. V rámci pořadu vyhlásíme soutěžní otázku. Kdo nestihne živý přenos, na YouTube bude k dispozici, jako vždy, i záznam.
  3. Svou odpověď na soutěžní otázku vyplňte do formuláře níže. Pokud to stihnete v průběhu živého vysílání mobilecastu, zapíšeme vás do slosování pětkrát, budete tak mít mnohem vyšší šanci vyhrát. Je to odměna za to, že nás sledujete živě.
  4. Počkejte si na slosování a vyhlášení vítěze, kterého vyhlásíme na webu příští týden a bude kontaktován také e-mailem.

Soutěž probíhá od 20. 4. 2021 17:00 hod. do 26. 4. 2021 23:59 hod.. Výhrou jsou chytré hodinky Fitbit Sense. Nezapomeňte si pročíst také kompletní kompletní pravidla soutěže, která naleznete zde.

Soutěžní formulář

Ať vám už žádná soutěž neunikne! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!

Související články