Vyhrajte Honor MagicBook 15 a špičkový router v naší nové soutěži!

Výročí mobilenet.cz
Vyhrajte Honor MagicBook 15 a špičkový router v naší nové soutěži!
Fotografie: Petr Vojtěch, mobilenet.cz
  • V druhé soutěži u příležitosti výročí našeho webu hrajeme o balíček od Honoru
  • Výherce získá kovový MagicBook 15 a k tomu špičkový router Honor
  • Soutěž bude trvat 8 dnů a následně vám představíme soutěž novou

8 dnů uteklo jako voda a máme tu v pořadí již druhou soutěž, dnes o produkty značky Honor. Tentokrát vám nabízíme možnost získat špičkový MagicBook 15 a k tomu jako bonus Honor Router 3. Takový home office balíček pro moderní domácnosti. I dnes to bude snadné, nebojte.

Vyhrajte Honor MagicBook 15 a router k tomu – mobilenet.cz slaví

Nebudeme vás mučit náročnými otázkami, ale přesto, chceme si ověřit, že mobilenet.cz sledujete, a proto bude jedna otázka z historie mobilenet.cz, druhá bude navázána přímo na daný produkt, o který soutěžíme.

Jak hrát a vyhrát?

Je to snadné, jako vždy. Stačí odpovědět na dvě soutěžní otázky, doplnit své kontaktní údaje a pak už jen čekat. Soutěž bude trvat 8 dnů, od 1. 3. 20:00 hod. do 8. 3. 2021 19:59 hod. Poté soutěž ukončíme a vyhodnotíme. Abyste nepřišli o žádnou novinku ve spojení s naším soutěžním maratonem, doporučujeme sledovat naše sociální sítě, primárně Instagram, kde si nás přidejte. Nezapomeňte si pročíst také kompletní pravidla soutěží serveru mobilenet.cz, která naleznete zde.

Odpovědi na otázky, které se váží k historii serveru mobilenet.cz, hledejte v článcích, které jsme pro vás připravili v minulých dnech. Pokud si je chcete zobrazit v kompletní podobě, využijete banner na konci stránky, kde je naleznete všechny pohromadě.

Soutěžní formulář


Pokud se vám soutěžní formulář nezobrazuje, případně se zobrazuje chybně, využijte tento odkaz.

Ať vám už žádná novinka neunikne! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!