Vyhrajte Honor MagicBook 14 v naší nové soutěži!

Vyhrajte Honor MagicBook 14 v naší nové soutěži!
Fotografie: Ioannis Papadopoulos, mobilenet.cz
  • V naší nové soutěži budeme hrát o Honor MagicBook 14
  • Ti, kteří odpoví správně v průběhu vysílání mobilecastu budou mít šanci na výhru větší

Nebojte, nebudeme vás tu strašit blížící se školou, nejsme nákupní centrum. Ale i tak, nehodil by se vám na studia nebo na home office pomocník zdarma? O jeden takový budeme počínaje dnešním dnem soutěžit. Pokud navíc budete sledovat i dnešní mobilecast naživo, vaše šance na výhru se znásobí. A to už je argument naladit si nás, co myslíte?

Ti, kteří na soutěžní otázku správně odpoví v rámci vysílání mobilecastu #207, budou mít šanci na výhru větší!

Jak hrát a vyhrát?

  1. Budeme rádi za odběr na našem YouTube kanále!
  2. Dnes, tedy v úterý 27. 7. 2021 od 17:00 hod. sledujte živě na náš pořad mobilecast na našem YouTube kanále, nebo přímo v článku na mobilenet.cz. V rámci pořadu vyhlásíme soutěžní otázku. Kdo nestihne živý přenos, na YouTube bude k dispozici, jako vždy, i záznam.
  3. Svou odpověď na soutěžní otázku vyplňte do formuláře níže. Pokud to stihnete v průběhu živého vysílání mobilecastu, zapíšeme vás do slosování pětkrát, budete tak mít mnohem vyšší šanci vyhrát. Je to odměna za to, že nás sledujete živě.
  4. Počkejte si na slosování a vyhlášení vítěze, kterého vyhlásíme na webu příští týden a bude kontaktován také e-mailem.

Soutěž probíhá od 27. 7. 2021 17:00 hod. do 6. 8. 2021 23:59 hod. Výhrou je notebook Honor MagicBook 14. Nezapomeňte si pročíst také kompletní kompletní pravidla soutěže, která naleznete zde.

Soutěžní formulář

Ať vám už žádná soutěž neunikne! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!

Související články