Vodafone vylepšuje tarify pro lidi nad 60 i zdravotně znevýhodněné

5
Vodafone vylepšuje tarify pro lidi nad 60 i zdravotně znevýhodněné
Fotografie: vodafone.cz
  • Vodafone vylepšil tarify pro osoby starší 60 let a pro zdravotně znevýhodněné
  • Změny jsou platné od 1. října

Vodafone v červnu představil svůj cíl: „posilovat pouto mezi lidmi pomocí moderních technologií“. A ve stejném měsíci přišel na trh první tarif s neomezenými mobilními daty Vodafone Neomezený. Dalším krokem k představenému cíli je podle tiskové zprávy dnešní zlepšení nabídky pro osoby starší 60 let a pro zdravotně znevýhodněné. Změny přicházejí symbolicky od 1. října, na který připadá Mezinárodní den seniorů.

Nabídka 60+

Lidé nad šedesát si mohou vybrat hned ze tří možností. Své najdou jak ti, kteří datům příliš neholdují, tak ti, kteří je naopak ocení. Nabídka nezapomíná ani na zákazníky, kteří preferují předplacenou kartu. Mobilní tarif obsahuje 250 minut volání do všech sítí, neomezené SMS a 1 GB mobilních dat za 299 korun měsíčně. K tomu mohou zákazníci využít slevu ve výši 500 korun na telefony Vodafone E9 a Mobiwire Oneida.

Pro ty, kdo chtějí na internetu trávit více času a zároveň si nechtějí trápit oči u malého displeje mobilního telefonu, platí nabídka tabletu Vodafone Tab N8 za jednu korunu – pokud využijí speciální datový tarif 4 GB dat za 399 korun měsíčně. Podrobně nabídku 60+, která zahrnuje i možnost využít předplacenou kartu, shrnuje speciální webová stránka.

Každý by měl mít přístup k moderním technologiím a benefitům, které přinášejí. Novou nabídkou umožňujeme lidem nad 60 využívat nové technologie za výhodnějších podmínek. Díky tomu mohou být častěji v kontaktu se svojí rodinou a přáteli nebo třeba lépe plánovat a využít svůj volný čas,“ říká Quique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky.

Vylepšený mobilní tarif přináší navíc oproti dosavadnímu tarifu neomezené SMS, 150 volných minut i 750 MB dat.

Tarify pro zdravotně znevýhodněné

Také zdravotně znevýhodnění si mohou vybrat výhodný tarif podle svých potřeb. Buď mohou nově získat za 549,50 korun měsíčně tarif obsahující neomezené volání (včetně 1 000 minut do zahraničí), neomezené SMS a 20 GB dat (místo původních 12 GB), nebo je jim, stejně jako lidem nad 60 let, k dispozici zmíněný mobilní tarif za 299 korun měsíčně. Navíc si mohou pořídit datový tarif Připojení bez kabelu Naplno se 60 GB mobilních dat za zvýhodněnou cenu 249 korun měsíčně. Detaily obsahuje web Zvláštní cenový plán.

Mobilní data jsou často pro lidi se specifickými potřebami prostředkem, který jim pomáhá kompenzovat zdravotní postižení. Vozíčkáři tak můžou najít ideální trasu s aplikací Vozejkmap, kterou pomohla vyvinout Nadace Vodafone. Pro znakující sluchově postižené vznikl on-line videotlumočník Signslate, který jim umožní domluvit se s mluvící společností a naopak. Podobných aplikací je řada, ale jedno mají společné: v pozadí jejich pozitivního dopadu jsou právě gigabajty mobilních dat,“ říká Adriana Dergam, místopředsedkyně správní rady Nadace Vodafone.

Diskuze ke článku
Milda
Už vidím jak lidi nad 60 let používají internet v mobilu, když většina má tlačítkové telefony :D
Milda
Dobře tak vy. Ale když se podíváte, většina má tlačítkový mobil. Že jste jeden z mála co používá v takovém věku internet situaci nemění. Tím to nijak nemyslím zle! :)

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze