Vodafone přestrojil svou aplikaci, vy můžete soutěžit o telefony či drony

Vodafone přestrojil svou aplikaci, vy můžete soutěžit o telefony či drony
2
  • Aplikace Můj Vodafone dostala inovovaný vzhled
  • Při této příležitosti mohou uživatelé celý březen soutěžit o telefony, drony nebo chytrá zařízení

Náš nejmladší operátor Vodafone se rozhodl vylepšit svou aplikaci pro samoobsluhu zvanou Můj Vodafone. Nový design zjednoduší přehled a pohyb v aplikaci. Svým uživatelům navíc operátor celý březen hodlá rozdávat radost. Zákazníci mohou získat například mobilní telefon, poslouchat hudbu nebo sledovat TV se službami MusicJet a sledováníTV zdarma. Nebo mohou vyhrát třeba momentálně jednu z nejoblíbenějších technologických vychytávek – inteligentní dron DJI Mavic Pro.

Aplikace Můj Vodafone – podoba od roku 2018

Zákazníci se mohou těšit na modernější a přehlednější vzhled aplikace pro iOS a Android. Funkce se nijak nemění. Aplikace prošla následujícími vylepšeními.

  • Všechna nastavení služeb jsou sloučená do sekce Moje služby.
  • Nově je vytvořená sekce Můj účet.
  • Na úvodní stránku přibyla speciální nabídka služeb určená pro každého zákazníka, pod ní najdou uživatelé přehled čerpání dat. Rovněž zde zákazník najde aktuální útratu s detailním přehledem útraty pro všechna telefonní čísla (pokud jich má víc).
  • Platba Vyúčtování je zjednodušená, lze platit platební kartou přímo v aplikaci, došlo k vylepšení zobrazení historie vyúčtování.
  • Dále uživatelé najdou v poslední položce spodního menu Více. Tudy se zákazník dostane například do eShopu, mapy prodejen nebo k dobíjení kreditu.

Hlavní soutěž

Během března lze po vstupu do aplikace Můj Vodafone soutěžit o hodnotné ceny, které se každý týden promění. Každý zákazník se může každého kola hlavní březnové soutěže zúčastnit pouze jednou.

Šanci na výhru můžou zákaznicí zvýšit, když do soutěže přizvou své rodinné příslušníky nebo přátele, kteří jsou zákazníky Vodafonu. Soutěžící odpovídají na soutěžní otázky a ze správných odpovědí je potom vylosovaný výherce.

Přehled možných výher

Telefon Ostatní zařízení
Apple iPhone X 3× DJI Spark Fly Combo
10× Vodafone Smart V8 3× Dron and base
10× Xiaomi Redmi Note 5A 3× Sphero McQueen
Huawei Mate P10 Pro 5× Garmin Fenix 5S
Samsung Galaxy Note8 3× DJI Mavic

Dárky v aplikaci udělají radost každému

Uživatelé aplikace Můj Vodafone mohou také získat dárky, které jim aplikace náhodně nabídne – například služby MusicJet nebo sledováníTV, slevy do Euronicsu na notebooky, tablety a PC, Extra kredit 25 % navíc při dobíjení v aplikaci (nad 250 Kč, platba kartou) a další drobné dárky, slevy na pojištění a další. Dárky budou uživatelé aplikace získávat až do konce března.

Soutěž o iPhone X a další ceny s platbami s Mastercard

Vylepšením prošla v rámci aplikace Můj Vodafone také platební brána. Nově podporuje i platby Masterpass peněženkou a zapamatuje si údaje karty i pro další platby, a to zcela bezpečně a diskrétně. Tyto údaje zná totiž jen banka. Zákazníci, kteří v březnu a dubnu využijí novinku v možnostech platby Vyúčtování nebo dobíjení kreditu, se navíc automaticky zapojí do soutěže o další ceny. Stačí, když zaplatí Vyúčtování nebo si dobijí kredit v mobilní aplikaci nebo v Internetové samoobsluze Můj Vodafone pomocí platební karty Mastercard nebo služby Masterpass. Mezi výherce rozdělí Vodafone telefon iPhone X, tři iPhony 8, čtyři drony DJI Spark a čtyři chytré hodinky Garmin Fenix 5S. Více informací o soutěži, která probíhá až do 30. dubna 2018, je na stránkách operátora.

Stáhnout Můj Vodafone

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Zdroj: tisková zpráva