Vodafone po koupi UPC představuje první společnou nabídku

Vodafone po koupi UPC představuje první společnou nabídku
9
  • Vodafone/UPC nabízí pevný internet včetně rychlosti 500 megabitů za sekundu za zvýhodněnou cenu 399 korun spolu s televizními kanály
  • V ceně zmíněných pevných připojení sítě UPC je i více než 30 televizních programů, takže se zákazníci nemusí věnovat výměně televize, set-top boxů nebo jiným technickým problémům, které jsou spojené s aktuálním přechodem televizního vysílání v Česku na nový standard DVB-T2

Společnost Vodafone po koupi firmy UPC přináší zákazníkům první společnou nabídku mobilních, pevných a televizních služeb. K mobilnímu tarifu Vodafone Neomezený, startujícímu na 599 korunách měsíčně, se tak přidávají rychlé pevné sítě s tarify o rychlosti až 500 Mbit/s a 30 televizními programy, nyní na půl roku v akční nabídce za 399 korun měsíčně.

Objednat pevné i mobilní služby Vodafonu a UPC si od 1. září mohou zákazníci na všech více než 120 prodejnách a kioscích Vodafonu, čtyřech prodejních místech UPC, ale také na webových stránkách www.vodafone.cz a www.upc.cz a na zákaznických linkách 800 77 77 77 a 241 005 500. Na všech kontaktech také mohou řešit další zákaznické požadavky, a to buď přímo, nebo se zajištěním zpětného kontaktu.

Mobilní a pevný internet i televize

V červnu jsme představili náš nový cíl – posilovat pouto mezi lidmi. A dnes jsme na cestě k tomuto cíli dosáhli jednoho z největších milníků. Nyní mohou lidé v České republice nakupovat pevný internet včetně rychlosti 500 megabitů za sekundu za zvýhodněnou cenu 399 korun spolu s televizními kanály. A k tomu neomezený mobilní HD internet, hlasové hovory a SMS za 599 korun měsíčně s tarifem Vodafone Neomezený,“ říká Quique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky.

Provázání dvou nejlepších sítí nám umožňuje spustit GigaSíť, která posílí spojení mezi obyvateli Česka díky bezkonkurenčním službám a může skutečně přinášet lepší budoucnost. Máme také v plánu sjednotit naši nabídku pod jednou značkou, a to Vodafone,“ dodává Vivas.

Nabídka pevného internetu za 399 korun měsíčně platí pro síť Vodafonu i UPC, v síti UPC půl roku dokonce pro všechny rychlosti internetu, a to včetně 500 Mbit/s. „Chceme dát českým domácnostem a firmám příležitost využít to, co umožňují vysoké rychlosti internetu,“ vysvětluje viceprezident Vivas. Po půlroce přejdou zákazníci v síti UPC na ceníkovou cenu podle rychlosti připojení.

Bez starostí s výměnou televize nebo set-top boxu

V ceně zmíněných pevných připojení sítě UPC je i více než 30 televizních programů. Zákazníci se tak už nemusí věnovat výměně televize, set-top boxů nebo jiným technickým problémům, které jsou spojené s aktuálním přechodem televizního vysílání v Česku na nový standard DVB-T2.

Rozšířená nabídka 60 programů stojí 150 korun. Další informace jsou k dispozici na webech www.vodafone.cz a www.upc.cz.

tisková zpráva
Diskuze ke článku
Řezňýk
No já nevím, Vodafone nemá dost dobrou pověst a UPC taky moc ne. Takže tohle spojení nejspíše bude ta nejbrutálnější aliance od dob paktu Ribentropp-Molotov.
Klavdiya Brodovich
Klavdiya Brodovich
http://MooXi.net - skvělý projekt pro dospělé, kteří chtějí najít sexuálního partnera
T
Uz jsem myslel ze je to za 400, ale ne je to vic jak 900 ..... na pul roku za 400 a upis na dalsi rok a pul za 900 mesicne, to se fakt vyplati ..... to je asi jako urok az 5% v bance, kde techto 5% dosahnete pouze pokud mate na uctu vic jak 200 tisic a 5% se uroci prvnich 10 tisic a zbyvajicich 190 pouze 0.03% ..... JEDNODUSE RECENO - PODVOD!
Leoš
Je to tak, jak je popsáno v diskuzi! Cena 399,- je jen na 6 měsíců a volání 599,- je jen teoretická hrubá cena u VF. Takže obě dvě tiskové zprávy jsou reklamština.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze