Vítězství našeho hokejového týmu jedním dotekem. Nechte zmizet všechny soupeře!

Vítězství našeho hokejového týmu jedním dotekem. Nechte zmizet všechny soupeře!
Fotografie: Samsung

Máte fotografii z utkání, ale nelíbí se vám, jakým směrem klouže puk? Chcete nechat soupeře našeho hokejového týmu úplně zmizet? S Galaxy AI to není problém! Přijďte se podívat na budoucnost a nejnovější telefony Samsung Galaxy s AI funkcemi. V nadupaných hokejových fanzónách společnosti Samsung v Praze a Ostravě můžete vyhrát mnoho cen včetně špičkového Galaxy S24 Ultra.

Dlouho očekávané Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2024 je tady. Do České republiky se vrátilo po devíti letech. Zároveň s tím Samsung jako hrdý oficiální partner letošního Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2024 připravil pro všechny fanoušky dvě nadupané fanzóny. Ty se nacházejí přímo v dějišti letošního šampionátu v areálu Praha Arény a Ostrava Arény. V průběhu oblíbeného sportovního svátku si zde mohou návštěvníci zasoutěžit o galaktické ceny a vyhrát i nejnovější Samsung Galaxy S24 Ultra. S jeho špičkovým fotoaparátem si užijí hru i z nejzazšího místa stadionu, jako by seděli na střídačce. Zúčastnit se soutěže a vyzkoušet si pověstnou Galaxy AI na vlastní kůži může každý.

V Praze i Ostravě skóruje Galaxy AI 

Do Prahy přivezl Samsung fanzónu v pojízdném vanu. Původně přívěs, který převážel luxusní auta, byl přebudován na zónu plnou Galaxy zážitků. V Ostravě na fanoušky čeká galaktický stan. V obou hlavních městech hokeje se návštěvníci seznámí s převratnými Galaxy AI funkcemi. Připraveny jsou čtyři stanoviště. Kdo je projde všechny, může se zúčastnit slosování o produkty Samsung Galaxy včetně aktuálně nejlepšího telefonu s Androidem Galaxy S24 Ultra.   

První stanoviště je věnováno funkci Photo Assist, kde si fanoušci na foto stěně vanu vyzkouší, jak jednoduše lze díky Galaxy AI nechat zmizet třeba puk, narovnat fotku nebo libovolně přesouvat předměty na fotkách. 

Nejoblíbenější funkci Circle to Search with Google si návštěvníci vyzkouší v zábavném kvízu. Na druhém stanovišti budou mít za úkol zakroužkovat, vyhledat a objevit známé hokejové destinace. 

Třetí stanoviště přináší ochutnávku funkce Live Translate. Ta sice zatím není dostupná v češtině, ale znamená skutečnou revoluci, osobního tlumočníka na dosah ruky. Na stanovišti proto návštěvníky čekají Samsung hostesky, které hovoří několika cizími jazyky.

Na posledním stanovišti si návštěvníci projdou funkci Note Assist. V rozměrné instalaci v podobě knihy si vyzkouší, jak dokáže AI funkce jednoduše shrnout ty nejdůležitější informace z jakéhokoli textu.